+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Camelot v Tisé

Klíčová slova: Hotel Camelot,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2012

Popis: Hotel Camelot se nachází v krásném prostředí Tisských skal, jejichž prostředí si pro natáčení vybrali mnozí filmaři, naposledy produkce studia Walt Disney pro film Letopisy Narnie – Lev, čarodějnice a skříň. Celý areál i hotel sám dýchá rytířskou atmosférou. A tak se hosté mohou ubytovat v komnatách, své kočáry ponechat na vlastním parkovišti, kde kat veškerý majetek ochrání před lapky, a v krčmě se nechat obsloužit šenkýřkou a prolít své hrdlo chladivým mokem.

Web: www.hotel-camelot-v-tise.fajn-ubytovani.net

Další související informace

Hotel Elizza v Praze

Hotel Elizza,ubytování v – Hotel Elizza v Praze nabízí ubytování v 30 pokojích se 65 lůžky. Pokoje hotelu Elliza v Praze jsou 2 - 3 lůžkové vybaveny televizí se satelitními stanicemi, telefonem, minibarem a trezorem.Wifi připojení na internet je samozřejmostí.Hotel Elizza v Praze restaurace nabízí ubytovaným klientům 50 míst k sezení a zajišťuje stravování - snídaně, obědy a večeře.Parkoviště,

Hotel Loučky v Litvínově

Hotel Loučky ,ubytování v – Hotelový a sportovní komplex Loučky je umístěn v klidném lesnatém prostředí na předměstí Litvínova a na úpatí Krušných hor.Luxusní hotel Loučky z kategorie **** má připraveno ubytování v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, třílůžkových apartmánech a luxusních apartmánech pro 2 a 3 osoby s infrasaunou, nebo výřivou vanou. K vybavení každého hotelového pokoje patří samostatné sociální zařízení se sprchovým koutem, nebo vanou, parní saunou, televizor se satelitním příjmem, telefon, mini bar, trezor a také vysokorychlostní připojení k internetu.Hotel Loučky disponuje hotelovou restaurací , která přináší skutečně kulturní, konzervativní prostředí pro náročné hosty a gurmány.

OREA Hotel Voroněž I v Brně

OREA Hotel Voroněž I ,ubytování v Brně – OREA Hotel Voroněž I**** je umístěn v těsné blízkosti brněnského výstaviště ve středu města. Kvalita ubytování splňuje požadavky i těch nejnáročnějších hostů. Ubytování - 692 lůžek v 369 pokojích - jednolůžkové, dvoulůžkové, suite a business suite. Vybavení pokojů - koupelna, WC, vysoušeč vlasů. Telefon s přímou volbou. Wifi pro ubytované hosty zdarma. Televizní přijímače s interaktivním systémem pro kontakt s recepcí, se satelitními programy (vč. CNN) a Pay-TV, minibary. Kvalitní stravovací služby zajišťují - Restaurant A la carte,Restaurace Atrium,Grill bar Gurmet,Lobby bar .Hotelové parkoviště, půjčování aut, taxi.

Načítání trvalo 2.1685 sekund.