+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Central - Tiepolo v Praze 5 - Smíchově

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2012

Popis: Pražský hotel Central Hotel Tiepolo upoutá svou polohou v Praze 5 na Smíchově, nedaleko obchodního centra Nový Smíchov, stanice metra Anděl. Pro Vaše pohodlné ubytování je v hotelu k dispozici 19 prostorných, komfortních a elegantních apartmánů o velikosti od 45 m2 do 65 m2. Ve všech apartmánech je vlastní koupelna, kuchyň s lednicí, TV, připojení k internetu, telefon a trezor k dispozici. Bufetová snídaně jsou podávány v hotelu od 7 do 10 hodin. Ubytování v Praze s možností parkování.

Web: www.hotel-central-hotel-tiepolo.s-ubytovani.cz/Praha-5.htm

Další související informace

Dřevovýroba - prodej str

prodej, prodej stroju, drevovyroba, pasove pily, – Zákazníkům nabízíme Dřevoobráběcí stroje, jejich dovoz, montáž, zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis. Stroje se vyznačují spolehlivostí a kvalitou. Nenáročným zaučením personálu a stroje jsou za příznivé a bezkonkurenční ceny.

z přírody

farmářské, biopotraviny, bezlepkové, kosmetika, – Nabízíme Vám to nejlepší zboží, které pro Vás vybíráme přímo u farmářů a výrobců. Dále Vám nabízíme přírodní kosmetiku, bezlepkové a bezlaktózové výrobky. Pro zákazníky našeho e-shopu nabízíme dovoz nákupu až do domu

SKANTAK s.r.o

lehké střešní krytiny, okapové systémy – Vyrábíme a prodáváme lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašek pro střechy. Dále okapy, okapové systémy a trapézové plechy švédské firmy Plannja. Střešní krytina je vhodná jako lehká střecha pro rodinné domy, průmyslové stavby i lehké přístavky.

Načítání trvalo 1.0921 sekund.