+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Central - Tiepolo v Praze 5 - Smíchově

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2012

Popis: Pražský hotel Central Hotel Tiepolo upoutá svou polohou v Praze 5 na Smíchově, nedaleko obchodního centra Nový Smíchov, stanice metra Anděl. Pro Vaše pohodlné ubytování je v hotelu k dispozici 19 prostorných, komfortních a elegantních apartmánů o velikosti od 45 m2 do 65 m2. Ve všech apartmánech je vlastní koupelna, kuchyň s lednicí, TV, připojení k internetu, telefon a trezor k dispozici. Bufetová snídaně jsou podávány v hotelu od 7 do 10 hodin. Ubytování v Praze s možností parkování.

Web: www.hotel-central-hotel-tiepolo.s-ubytovani.cz/Praha-5.htm

Další související informace

Cetelem Půjčky

Cetelem, cetelem půjčky, cetelem karta, aura – Potřebujete půjčit peníze? Firma Cetelem nabízí široké rozhraní osobních půjček, na webu se dozvíte také informace o AURA kreditní kartě Cetelem, pojištění Cetelem a mnohé další. Potřebujete půjčit peníze? Firma Cetelem nabízí široké rozhraní osobních půjček, na webu se dozvíte také informace o AURA kreditní kartě Cetelem, pojištění Cetelem a mnohé další.

Penzion Welya, zážitok

ubytovanie, reštaurácia, termálne kúpalisko, – Penzión a reštaurácia, kaviareň, sa nachádza centre mesta. V období okolo roku 1770 tu bol hostinec s ubytovaním a stanica kde prepriahali poštové dostavníky. Nádvorie ladené v mediteránnom duchu. Termálne kúpalisko vzdialené len cca 500m

Načítání trvalo 1.1436 sekund.