+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Centrum v Hranicích

Klíčová slova: Hotel Centrum,ubytování v Hranicích

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2012

Popis: Hotel je umístěn v samém centru města Hranice s vlastním bezplatným parkovištěm a přímým vstupem na náměstí. Nabízíme útulné, komfortní ubytování s vlastní koupelnou i wc. Náš hotel je tvořen propojeným komplexem dvou budov – a to hlavní budovou Hotelu na Komenského ulici s vlastním parkovištěm (pro hosty zdarma), s kapacitou 27 pokojů a restaurací Nostalgie , letní zahrádkou, dále salónkem a konferenčním .Hotel je přes 3. podlaží propojen s druhou budovou na Masarykově náměstí 89, kde se nachází další restaurace a kavárna Archa noční bar a Ubytovna Archa s kapacitou 40 lůžek. V celém hotelu je zdarma k dispozici wifi.

Web: www.hotel-centrum-v-hranicich.top-ubytovani.net

Další související informace

Hotel Slávie v Potštejně

Hotel Slávie,ubytování v Potštejně – Hotel Slávie se nachází Potštejně, pod známou zříceninou hradu Potštejn v podhůří Orlických hor.Hotel Slávie v Potštejně nabízí k ubytování 10 dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojů. Celková kapacita ubytování je 45 lůžek. Každý pokoj je vybaven koupelnou s WC a sprchou. Snídaně se podávájí v restauraci hotelu v přízemí.Hotel Slávie v Potštejně restaurace má stálý jídelní a nápojový lístek. Hotel Slávie v Potštejně nabízí každý den hotová jídla, pestrý sortiment minutek a také řadu specialit. Hotel Slávie v Potštejně je dvoupodlažní budova, s vnitřním dvorem a parkováním na vlastním parkovišti přímo před vchodem.

Sluneční dvůr v Brně

Hotel Sluneční dvůr,ubytování v – Hotel Sluneční dvůr má pro Vás připraveno 18 pokojů, celková kapacita objektu je 53 lůžek.Všechny pokoje jsou svou velikostí nadstandardní, lůžka mají rozměry minimálně 200 x 100 cm, jsou vybaveny klimatizací, minibarem, kávovým/čajovým servisem, WC s kouplenou (vanou nebo sprchovým koutem). Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu, LCD televize. Hotelové vybavení splňuje evropské standardy na úroveň .

Hotel Berghof v Jáchymově

Hotel Berghof,ubytování v – Útulný rodinný hotel Berghof leží v překrásné romantické přírodě v Krušných horách asi 4 km od Božího Daru.Hotel *** má všechny pokoje moderní útulné a nekuřácké vybaveny sprchou, WC, TV SAT.Součástí rustikální restaurace s krbem a především pověstnou chutnou domácí kuchyní převážně s českými specialitami. V hotelu se dále nachází salónek, sauna, dětská herna. V areálu pak dětské hřiště, sportoviště a venkovní bazén 8x4m. Možné posezení u ohniště. Parkoviště vlastní v areálu.Pobyt s domácím zvířetem: Je možný.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.