+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Centrum v Hranicích

Klíčová slova: Hotel Centrum,ubytování v Hranicích

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2012

Popis: Hotel je umístěn v samém centru města Hranice s vlastním bezplatným parkovištěm a přímým vstupem na náměstí. Nabízíme útulné, komfortní ubytování s vlastní koupelnou i wc. Náš hotel je tvořen propojeným komplexem dvou budov – a to hlavní budovou Hotelu na Komenského ulici s vlastním parkovištěm (pro hosty zdarma), s kapacitou 27 pokojů a restaurací Nostalgie , letní zahrádkou, dále salónkem a konferenčním .Hotel je přes 3. podlaží propojen s druhou budovou na Masarykově náměstí 89, kde se nachází další restaurace a kavárna Archa noční bar a Ubytovna Archa s kapacitou 40 lůžek. V celém hotelu je zdarma k dispozici wifi.

Web: www.hotel-centrum-v-hranicich.top-ubytovani.net

Další související informace

Hotel Memorial v Terezíně

Hotel Memorial ,ubytování v – Interiéry hotelu Vás vtáhnout do historie dávno minulé, zároveň však poskytnou luxusní zázemí i nejnáročnějším klientům.Hotel má připraveno 1 prezidentské apartmá a 1 královské apartmá , 2 jednolůžkové a 3 dvoulůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj. Ve všech pokojích hotelu Memorial v Terezíně je přístup na internet, TV/SAT, telefon, minibar.V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Hotelová restaurace Vám nabízí pohoštění formou švédských stolů, banketů či rautů.Parkování je možné na monitorovaném parkovišti přímo před hotelem.

Hotel Plaza Alta v Praze

Hotel Plaza Alta,ubytování v – V těsné blízkosti hotelu naleznete pražské Výstaviště, parky Stromovka a Letná, zámek Trója a Zoologickou zahradu.. Nabízí moderní ubytování v Praze v 87 nově zmodernizovaných hotelových pokojích, které jsou vybaveny samostatnou koupelnou, klimatizací, bezplatným WiFi přístupem k vysokorychlostnímu internetu a minibarem. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně podávaná formou švédských stolů. K ubytování si lze přiobjednat také polopenzi.Bezpečná podzem.garáž.

Hotel Alf v Borovanech

Hotel Alf,ubytování v – Tříhvězdičkový hotel ALF se nachází na jihu Čech, na náměstí malého města Borovany, 18km jihovýchodně od Českých Budějovic a lázeňského města Třeboň. V hotelu Alf jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí a telefonem. Pro náročné hosty jsou zde připraveny 3 apartmá. Restaurace má pódium a taneční parket. Kapacita restaurace je 150 míst .Do restaurace a na terasu je bezbariérový přístup. Kuchyně nabízí široký výběr minutkových jídel, hotových jídel.Možnost úschovy jízdních kol. V hotelu je k dispozici výtah.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.