+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HOTEL CHOTOL v Praze

Klíčová slova: HOTEL CHOTOL ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2012

Popis: Hotel Chotol v Praze nabízí svým hostům ubytování v klidném prostředí .Hotel má kapacitu pro 206 hostů. Hotel Chotol v Praze nabízí pěkně a účelně zařízené pokoje, kterým nechybí vlastní sociální zařízení a televize. Pro individuální potřeby hostů jsou připraveny pokoje s různým počtem lůžek - od jednolůžkových až po komfortní apartmány. Hotel má kapacitu pro 206 hostů. Pro hosty hotelu Chotol v Praze je k dispozici hotelová restaurace ze širokou nabídkou české kuchyně, nápojů a točeného piva.

Web: www.hotel-chotol.ubytovani-v-praze.net

Další související informace

Hotel TRINITY v Olomouci

Hotel TRINITY ,ubytování v Olomouci – Budeme velmi potěšeni, pokud se rozhodnete strávit chvíle odpočinku v našem hotelu. Rekostrukce budovy hotelu, původem měšťanského domu postaveného ve 13. století,byla provedena podle návrhu architekta Petra Braunera Hotel se nachází přímo v historickém centru, jeho součást tvoří původní měšťanský dům ze 13.století. Originální desingový nábytek v retro stylu / Ing.arch. Eugen Točík/ doplněný výtvarnými díly moravských umělců a Kristiana Kodeta, vytváří nevšední prostředí hotelu představující dokonalou symbiózu historie se současností.

Miura hotel v Čeladné

Miura hotel ,ubytování v Čeladné – Hotel MIURA se nachází na okraji Čeladné, přímo na mistrovském golfovém hřišti.Designový 4+ First Class Hotel Miura nabízí nečekané spojení DESIGNU GOLFU SPA UMĚNÍ a přírody v srdci Beskyd - v Čeladné.VYBAVENÍ HOTELU: restaurace s kavárnou, MIURA Spa, parkoviště , konferenční sály, 2 x 18 jamkové mistrovské hřiště, kde se koná PGA. Designový hotel MIURA nabízí ubytování ve 39 pokojích a 4 Junior Suitech a MIURA Suitu. Hotel je zároveň i galerií moderního umění, setkáte se zde se jmény Andy Warhol, David Černý, Petr Pastrňák, Cragg, Armleder nebo Moore.

Hotel Lázeňský vrch v Doksech

Hotel Lázeňský vrch ,ubytování v – Hotel Lázeňský Vrch je postaven v lese 5 min. od jezera. Hotel nabízí restauraci s širokým sortimentem jídel (restaurace má 50 míst), sluneční terasu.Nechybí zde ani pivnice s 24 místy a společenská místnost kde je biliard, stolní fotbal a televize .V našem hotelu s kapacitou 39 lůžek, nabízíme ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech, . Některé pokoje mají přímo vstup na terasu, balkon nebo zimní zahradu. Do pokoje v přízemí je zajištění bezbariérový přístup pro tělesně postižené osoby, včetně vybavené koupelny. Vybavení pokojů - manželské postele, bohatý úložný prostor, TV, vlastní sociální zařízení. Parkování je možné v areálu hotelu nebo na ulici ve vyhrazených prostorech.

Načítání trvalo 0.0537 sekund.