+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Císař Ferdinand v Lokti

Klíčová slova: Hotel Císař Ferdinand,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2012

Popis: Nově vybudovaný hotel Císař Ferdinand se nachází v srdci města Lokte v prostorách bývalé sladovny místního pivovaru.Hotel nabízí 23 prostorných pokojů s celkovou kapacitou 51 lůžek. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Do standardního vybavení dále patří telefon a televizor se satelitním příjmem. K dispozici jsou rovněž rodinné pokoje určené pro rodiny s dětmi a pokoj upravený pro potřeby tělesně postižených. hotelu se nachází stylová historická restaurace s vlastním rodinným pivovarem, pivnicí a letní terasou.Návštěvníci v hotelu Císař Ferdinand v Lokti mohou využít výtah, saunu a whirlpool. Pro bezstarostné parkování je Vám k dispozici kamerově hlídané, uzamykatelné hotelové parkoviště a to zcela zdarma.

Web: www.hotel-cisar-ferdinand-v-lokti.max-ubytovani.com

Další související informace

HOTEL MICHLE v Praze

HOTEL MICHLE,ubytování v – Budova Hotelu Michle, který dříve nesl název Luka, se nachází v klidné pražské lokalitě Michle, vzdálené pouhých 15minut tramvají do samotného centra metropole.Součástí každého pokoje je koupena s vlastním sociálním zařízením, televizor se satelitním příjmem, lůžkoviny a toaletní potřeby. Samozřejmostí je možnost bezdrátového připojení k internetu Problémem není ani ubytování Vašeho čtyřnohého miláčka.Možnost stravování mají hosté v hotelovém salónku, kde se nachází restaurace, jež nabízí výběr ze široké palety pokrmů domácí, ale i mezinárodní kuchyně.Pokud se k nám hosté rozhodnou přijet vlastním autobilem, mají možnost jej bezplatně zaparkovat přímo u hotelu.

Sluneční dvůr v Brně

Hotel Sluneční dvůr,ubytování v – Hotel Sluneční dvůr má pro Vás připraveno 18 pokojů, celková kapacita objektu je 53 lůžek.Všechny pokoje jsou svou velikostí nadstandardní, lůžka mají rozměry minimálně 200 x 100 cm, jsou vybaveny klimatizací, minibarem, kávovým/čajovým servisem, WC s kouplenou (vanou nebo sprchovým koutem). Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu, LCD televize. Hotelové vybavení splňuje evropské standardy na úroveň .

Hotel PELIKAN v Mariánských Lázních

Hotel PELIKAN,ubytování v Mariánských – Rodinný hotel je umístěný v luxusní čtvrti Mariánských Lázních. Hotel se nachází 2 km od centra města a 3 km od lázeňské kolonády a zpívající fontány. Hotel má 22 dvoulůžkových pokojů a sousedící depandanci, která má 2 dvoulůžkové pokoje, 2 jednolůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj s lednicí a terasou do zahrady. Všechny pokoje jsou standartně zařízeny a jsou vybaveny sprchou, WC, satelitní televizí a telefonem s přímou volbou. Některé pokoje jsou vybaveny přistýlkou. Hotel má vlastní restauraci s nabídkou jídel české a mezinárodní kuchyně. Stravování je možné a la carte nebo zajišťujeme polopenzi ale i plnou penzi.

Načítání trvalo 2.6795 sekund.