+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Clochard v Chomutově

Klíčová slova: Hotel Clochard,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2012

Popis: Ubytování Clochard hotel Chomutov hotelová restaurace - kavárnaHotel Clochard nabízí nejenom příjemné ubytování, ale jeho součástí je také restaurace - Kavárna Sklep u Fešáka.Moderní hotel Clochard poskytuje ubytování v nekuřáckých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a pro náročnější klientelu jsou k dispozici Bussines suite.Nedílnou součástí moderního hotelu Clochard je také solární a kosmetické studio. časOkolí hotelu Clochard nabízí ideální podmínky pro dovolenou na kole, hotel nabízí půjčovnu i úschovnu jízdních kol. Jedna z cyklotras se nachází přímo v blízkosti hotelu. Za shlédnutí stojí Kamencové jezero, Podkrkonošský zoopark Chomutov, či zámek Červený hrádek.

Web: www.hotel-clochard-v-chomutove.max-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Štikov v Nové Pace

hotel, ubytování, hotel Štikov, ubytování v Nové – Hotel Štikov v Nové Pace se nachází v krásné a klidné krajině na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší a svou polohou vybízí hosty k procházkám, cyklistickým vyjížďkám i pěším výletům do překrásné přírody a okolí. Nabízí pohodlné ubytování v 18 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových pokojích a 1 třílůžkovém pokoji. Vlastní sociální zařízení, sprcha, WC. Z balkonu 2lůžkových pokojů je výhled na okolní lesy a přírodu. Snídaně, obědy a večeře.

City Bell Hotel Praha v Praze

City Bell Hotel Praha,ubytování v – Hotel City Bell Vám nabízí klidné, pohodlné a prostorné ubytování na Vinohradech - prestižní části Prahy 2.Hodně oblíbený rodinný hotel v Praze jen několik minut chůze od Václavského náměstí.Pokud upřednostňujete tiché a klidné ubytování v Praze s příjemnou cenou a rodinnou atmosférou, náš hotel a nápomocný ochotný personál je ideální volba pro poznávaní krás Prahy.

Sluneční dvůr v Brně

Hotel Sluneční dvůr,ubytování v – Hotel Sluneční dvůr má pro Vás připraveno 18 pokojů, celková kapacita objektu je 53 lůžek.Všechny pokoje jsou svou velikostí nadstandardní, lůžka mají rozměry minimálně 200 x 100 cm, jsou vybaveny klimatizací, minibarem, kávovým/čajovým servisem, WC s kouplenou (vanou nebo sprchovým koutem). Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu, LCD televize. Hotelové vybavení splňuje evropské standardy na úroveň .

Načítání trvalo 0.0830 sekund.