+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Clochard v Chomutově

Klíčová slova: Hotel Clochard,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2012

Popis: Ubytování Clochard hotel Chomutov hotelová restaurace - kavárnaHotel Clochard nabízí nejenom příjemné ubytování, ale jeho součástí je také restaurace - Kavárna Sklep u Fešáka.Moderní hotel Clochard poskytuje ubytování v nekuřáckých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a pro náročnější klientelu jsou k dispozici Bussines suite.Nedílnou součástí moderního hotelu Clochard je také solární a kosmetické studio. časOkolí hotelu Clochard nabízí ideální podmínky pro dovolenou na kole, hotel nabízí půjčovnu i úschovnu jízdních kol. Jedna z cyklotras se nachází přímo v blízkosti hotelu. Za shlédnutí stojí Kamencové jezero, Podkrkonošský zoopark Chomutov, či zámek Červený hrádek.

Web: www.hotel-clochard-v-chomutove.max-ubytovani.com

Další související informace

Hotel PAVILON v Říčanech

Hotel PAVILON,ubytování v – Pouhých dvacet kilometrů z centra Prahy jihovýchodním směrem, v klidné lokalitě městečka Říčany, mezi rodinnými domky, najdete hotel Pavilon s restaurací, školícím střediskem a squashem.Celková kapacita hotelu je 60 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v 6 luxusních apartmánech zařízených s vysokým standardem jako plnohodnotné byty (plocha 60 m2, ložnice, kuchyně a příslušenství). Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV se satelitem, telefonem a přípojkou na internet. Ubytování se stravováním, parkoviště, internet. Jeden dvoulůžkový pokoj je připravený pro zdravotně handicapované hosty.

Hotel Global v Brně

Hotel Global ,ubytování v Brně – Hotel Global se nachází v klidné části Brna nedaleko Brněnských veletrhů.Kapacita hotelu je 38 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové a dvojlůžkové a pro náročné jsou k dispozici apartmány. Ve všech pokojích je kompletní sociální zařízení, TV a telefon.Stravování je zajištěno v restauraci v hotelu. V nabídce jsou jak klasická česká jídla, tak také různé speciality, ovocné saláty, dezerty, koláče. Široký výběr nápojů. V restauraci je TV s velkoplošnou obrazovkou.Internet. K aktivnímu odpočinku můžete využít posilovnu v suterénu hotelu. Pro novomanželé je na hotelu Global připraven apartmán na svatební noc.

Hotel Paradis v Turnově

Hotel Paradis,ubytování v – Hotel Paradis se nachází přímo v centru města Turnov a to pouhých 200 m od náměstí. K dispozici jsou zde prostorné a velmi útulné jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, do kterých je možno dodat přistýlky a dále jeden pokoj apartmánového typu. Pokoje jsou vždy vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou a toaletou. Apartmán je vybaven koupelnou s vanou a toaletou. Hotel Paradis disponuje velmi vyhlášenou restaurací Divizna, která má kapacitu až 120 míst. Nejen gurmány jistě velmi potěší bohatý výběr ze široké nabídky kvalitních pokrmů.Hotel nabízí možnost parkovat na uzamykatelném parkovišti. Hotel Paradis disponuje místností na uskladnění lyží či kočárků. Samozřejmostí je možnost internetového připojení WI-FI a televize na pokoji.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.