+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel GOLD v Českém Krumlově

Klíčová slova: Hotel GOLD ,ubytování v Českém

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2012

Popis: Hotel Gold se nachází blízko historického centra snad nejznámějšího jihočeského města Krumlov. Hotel se nachází blízko historického centra snad nejznámějšího jihočeského města Krumlov. Po povodních v roce 2002 prošel rozsáhlou rekonstrukcí a jeho interiéry jsou nově vybaveny. Hotel nabízí ubytování v 27 stylových pokojích. Celková kapacita hotelu je 58 lůžek. Dále hotel Gold nabízí vlastní, kamerou střežené parkoviště. K našemu hotelu patří také stylová restaurace a kapacitě 60 míst.

Web: www.hotel-gold-v-ceskem-krumlove.ubytovani-v-jiznich-cechach.com

Další související informace

Penzion KRUMLOV v Českém Krumlově

Penzion KRUMLOV ,ubytování v Českém – Nově postavený penzion Krumlov se nachází ve městě Krumlov v tiché vilové čtvrti nedaleko centra. Nově postavený penzion Krumlov se nachází ve městě Krumlov v tiché vilové čtvrti nedaleko centra. Penzion Krumlov nabízí ubytování v dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny LCD televizí a koupelnou s WC. K dispozici je zde také společenská místnost.Dále je zde také bar, lednice na nápoje a vinotéka s bohatým výběrem českých vín. Ze společenské místnosti je přímý vstup na venkovní krytou terasu, kterou je možno využít v letních měsících.

PENZION ATHANOR v Českém Krumlově

PENZION ATHANOR ,ubytování v Českém – Naše ubytování se nachází na malebném náměstíčku jen 300 metrů od historického náměstí Českého Krumlova.Ubytování Český Krumlov disponuje 2 luxusními apartmány a 3 pokoji při celkové kapacitě 10 lůžek s možností 2 pevných a 2 mobilních přistýlek.Apartmány jsou vybaveny moderní kuchyní s veškerým příslušenstvím. Samozřejmostí jsou LCD televize, satelit, připojení k internetu, minibar a klimatizace v půdních pokojích. Apartmán č. 1 a pokoj č. 4 disponují masážní vanou. Součástí koupelny apartmánu č. 2 je sauna, která je bezplatně k dispozici hostům v apartmánu. Zahrada s posezením, renesanční sklep s vinotékou a krbem.

Penzion Harmonny v Českém Krumlově

Penzion Harmonny,ubytování v Českém – Penzion Harmonny se nachází v Českém Krumlově a nabízí celoroční ubytování v soukromí na jednom z nejklidnějších míst.Penzion nabízí k ubytování dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky, které mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, možnost bezdrátového připojení k Internetu. Celý penzion je nekuřácký.Penzion Harmonny nabízí stravování vlastní, které si můžete připravit v zařízené kuchyňce, nebo si můžete zajít na jídlo do restaurace v okolí .Penzion nabízí tyto služby: domácí mazlíčci jsou vítáni. Pro cyklisty je k dispozici úschovna kol, která je zdarma. Snídaně je podávaná bufetovým způsobem. Penzion vlastní parkoviště, které je pro ubytované hosty zdarma.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.