+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Klíčová slova: Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2012

Popis: Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Web: www.hotel-krajka-ve-vamberku.top-ubytovani.net

Další související informace

Hotel APOLLON ve Valticích

Hotel APOLLON,ubytování ve – Hotel Apollon se nachází nedaleko centra města Valtice,Hotel disponuje celkem 22 pokoji (z toho jsou 3 jednolůžkové, 16 dvoulůžkových a 3 apartmá). Všechny pokoje jsou stylově vybaveny nábytkem, TV se satelitním příjmem, telefonem a vlastní koupelnou s WC.Restaurace nabízí široký výběr specialit naší i mezinárodní kuchyně. K našim vynikajícím pokrmům můžete ochutnat ta nejkvalitnější vína především z valtické a mikulovské vinařské oblasti. Hotová jídla po celý den.V letním období je otevřená terasa, která přímo vybízí k příjemnému posezení.Hotel má vlastní uzavíratelné parkoviště, hlídané kamerovým systémem.

Hotel Kateřina ve Znojmě

Hotel Kateřina,ubytování ve – Útulné ubytování v klidné části centra města Znojmo. Krásné okolí s výhledem na řeku Dyji a Gránické údolí.V našem hotelu si můžete vybírat z 8 pokojů podle svého vkusu: 6 z nich je velkých rozměrů, což v kombinaci s pohodlím a nádherným výhledem z okna umocňuje pohodu při vnímání prostoru rozlehlé krajiny. Dále jsou to dva menší pokoje s atmosférou domácího pohodlí.Ve spodní části hotelu se nachází restaurace, ve které můžete chutně poobědvat, dát si osvěžující pivo nebo výborná místní vína.Hotel poskytuje svým klientům vlastní hlídané parkoviště pro automobily, a rovněž kryté parkoviště pro motocykly a kola. Jako náš stálý zákazník budete užívat různých výsad, zajímavých podmínek a nabídek.

Načítání trvalo 2.9524 sekund.