+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Na Kocandě v Želivu

Klíčová slova: Hotel Na Kocandě,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2012

Popis: Hotel Na Kocandě se nalézá v obci Želiv u Humpolce, nedaleko Pelhřimova, v malebném prostředí západního okraje Českomoravské vysočiny.Je zde připraveno ubytování ve dvou cenových kategoriích, celkem 63 lůžek.Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje se společnou sociálkou na patře. 2. patro nabízí nově zrekonstruované a vybavené dvou a čtyřlůžkové pokoje s vlastní sociálkou , 1x apartmá (2x2 lůžka se společnou sociálkou ). Villa Nirvanas - Třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje (vždy 2 pokoje se společnou chodbičkou a sociálkou - sprcha, WC). Stravování pro hotelové hosty je zajištěno formou, snídaně, plná penze, polopenze, v nabídce jsou hotovky, minutky i speciality.Hotel má vhodné zázemí pro pořádání firemních a soukromých akcí všeho druhu jako jsou školení, schůze, semináře, konference, obchodní prezentace atd.

Web: www.hotel-na-kocande-v-zelivu.ubytovani-rezervace.net

Další související informace

Lázeňský & wellness hotel Niva II. v Luhačovicích

Lázeňský & wellness hotel Niva II.ubytování v – Lázeňský & wellness hotel Niva II. je moderní zrekonstruovaný lázeňský & wellness komplex nad Luhačovickou přehradou.Lázeňský & wellness hotel Niva II. nabízí v jednom komplexu ubytování, stravování, 40 léčebných a 15 wellness procedur! Dále venkovní a vnitřní bazény, konferenční místnost, stylová restaurace, salonky, dětské hřiště, atd. Vhodné pro soukromé i firemní pobyty.Pouze u nás naleznete rozsáhlé wellness centrum (Laconium, Kneippovy koupele, Římské lázně, Bylinková inhalace, Whirlpool malý a velký, Ledová koupel dolních končetin, , Vyhřívaná štěrková pláž, „Liščí nora“ s masáží nohou, Klasická finská sauna , Vinná koupel v měděných vanách, Turecké masáže a Thajské masáže).

Pension Na Stráni v Praze

Pension Na Stráni,ubytování v – Pension se nachází v klidné vilové zástavbě, 5 minut pěšky od obchodního a nákupního centra Budějovická, přímé spojení metrem s centrem Prahy.Pokoje jsou hotelového typu, vybaveny televizi s dig.příjmem, telefonem s přímou volbou, koupelnou a soc.zařízením internetové připojení wifi.Bohaté snídaně jsou připravovány v jídelně.Parkování je mžné před pensionem nebo přímo v pensionu v garáži a na odstavném stání za vraty.Stravování je možné 5 minut pěšky v několika restauracích.

Hotel Kuba v Kubově Huti

Hotel Kuba,ubytování v Kubově – Hotel Kuba se nachází uprostřed romantické Šumavy, přímo v sedle pod Boubínem, na trase historicky proslulé Zlaté stezky, která tudy kdysi ve středověku vedla. Horský hotel Kuba leží v panenském a romantickém prostředí malebné vesničky Kubova Huť.Hotel disponuje celkem 50 pokoji a je rozdělen na hotelovou a turistickou část.Hotelová část disponuje 38 pokoji s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana), TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. Turistická část disponuje 12 pokoji se základním vybavením a společným sociálním zařízením na patře. Hotel disponuje vlastním krytým bazénem .

Načítání trvalo 2.8924 sekund.