+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HOTEL PRAHA v Hřensku

Klíčová slova: HOTEL PRAHA ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2012

Popis: Současný "HOTEL PRAHA" je svými čtyřmi hvězdičkami ojedinělý v širokém okolí. Od podzimu roku 1996 se Vám zde nabízí luxusní ubytování, kde nechybí televize se satelitními programy, telefon s přímou mezinárodní provolbou, exkluzivně vybavená koupelna, minibar a sejf na každém pokoji. Ubytovat se můžete v 1 jednolůžkovém a v 31 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pro náročnější jsou zde 2 apartmá. Restaurace s celodenním provozem nabízí svým návštěvníkům bohatý výběr tradičních jídel a hotelových specialit.Bezbariérové přístupy a speciální úpravy pro tělesně postižené jsou nejen v několika pokojích, ale i v celém hotelu.

Web: www.hotel-praha-v-hrensku.top-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel Kozák v Brně

Hotel Kozák ,ubytování v Brně – Hotel se nachází v Brně v městské části Žabovřesky nedaleko Výstavišrě ve směru na Brněnskou přehradu.Hotel Kozák, který byl původně jako zájezdní hostinec vznikl v roce 1904, v roce 1913 byl po požáru znovu postaven. V roce 1991 byl vrácen původním majitelům jako 1.soukromý hotel v Brně.Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových nově a citlivě zrekonstruovaných pokojích s vlastním příslušenstvím. V hotelu je možné využít služeb restaurace, baru a letní terasy. Pro hosty je připraveno parkoviště. Dále hotel nabízí k využití 1 salonek a velký sál s lobby.

Hotel Aplaus v Litomyšli

Hotel Aplaus ,ubytování v – Hotel nabízí luxusní ubytování, prostory pro firemní akce, školení, recepce, rauty, catering a další gastronomické a ubytovací služby v centru Litomyšle (zámek - památka UNESCO, Smetanova Litomyšl).Ke čtyřhvězdičkovému standardu patří také pestrá nabídka hotelových služeb, včetně pokojového servisu, praní oděvů či možnosti využití hotelového wellness centra. Parkování před hotelem nebo u Klášterních zahrad na ulici Zámecká.Hotel Aplaus je nekuřácký, bezbariérový a možnost variantního propojení pokojů uvítají především rodiče s dětmi.

Hotel Dolte v Sobotíně

Hotel Dolte ,ubytování v Sobotíně – Náš hotel Dolte je situován v blízkosti lyžařského areálu Kouty v klidném prostředí obce Sobotín. Samotný hotel poskytuje ubytování v různých kategoriích dle Vašeho přání od pokojů nadstandardních až po turistické. Preferujeme poctivou domácí kuchyni a rádi vyhovíme i těm, kteří potřebují individuální formu stravování. Samozřejmostí je i možnost ubytování Vašich čtyřnohých mazlíčků spolu s Vámi !!!Pro chvíle odpočinku nabízíme hostům možnost využití sauny nebo sportovní a rekondiční masáže. Pár kroků od hotelu je k dispozici tělocvična vyhovující nejvyšším nárokům sportovně založených rekreantů a sportovních oddílů.

Načítání trvalo 0.0871 sekund.