+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Miceko s.r.o. ubytování

Klíčová slova: ubytování firemní akce

E-mail: info@centrum-liberta.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2010

Popis: Výukové centrum v krásné přírodě severních Čech nabízí ubytování a zázemí pro organizování firemních akcí, školení a workshopů. K dispozici jsou útulné pokoje, prostorná školící místnost, rozlehlá zahrada. dostatek parkovacích míst a krásné okolí. Centrum Liberta má kapacitu pro ubytování 15 osob v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích. Pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Web: www.centrum-liberta.cz

Další související informace

Zájezdní hostinec 1471

restaurace krčma firemní akce zážitek svadba event – nabízíme kompletní akci na klíč pro Vás a Vaše klienty nejen v zimních měsících,ale i na konference,prezentace,soukromé oslavy a firemní akce. Předem zdůrazňuji, že se nejedná o nějakou napodobeninu středověku 15.století, ale o skutečně reálnou měšťanskou hospodu té doby.Tudíž personál se chová naprosto profesionálně( né urážlivě jak se to někde prezentuje) a jídla servírovaná kostýmovanou obsluhou jsou upravovány dobovými recepty a surovinami po pečlivém studiu historických pramenů.Servis na jídlo je rekonstrukcí četných vykopávek okolo roku 1500. Prostor lze využít jako vhodný objekt na filmovou a reklamní produkci,i dokonalou ukázku Prahy roku 1471 pro cizince s dobovým menu včetně historického programu.

Ubytování v Přerově

hotel, ubytování, restaurace, firemní akce – Ubytování v Přerově. V prostorách hotelu je restaurace, pivnice, bar. Každá příležitost – seminář, školení, konference, firemní akce, oslava, svatba - má v hotelu zázemí. Sport a relax – sauna, bowling, lukostřelba. Parkování zdarma u penzionu.

Outdoor-F, Event Company

Teambuilding, time management, firemní akce – Realizace kurzů týmové spolupráce, komunikace, tvořivosti a vedení týmu. Nabízíme teambuilding - organizaci firemních akcí, zahraniční kurzy, hory, čtyřkolky, intenzivní kurzy, time management, teamwork.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.