+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Parkhotel Opava v Opavě

Klíčová slova: Parkhotel Opava ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2012

Popis: Nově zrekonstruovaný hotel v opavských Městských sadech je součástí Městského stadionu, na kterém hraje své zápasy Slezský fotbalový club Opava.Po rekonstrukci nabízí hotel 12 nově vybavených dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán. K dispozici je také sedm starších renovovaných pokojů. Všechny mají vlastní sociální zařízení, televizi a přípojku na internet ADSL. Kromě toho lze v prostorách hotelu využít bezdrátovou síť WiFi. Všechny dvoulůžkové pokoje mají televizi a válendu. V ceně ubytování je započtena snídaně. Všichni hoteloví hostí mohou zdarma využívat parkoviště, které je součástí hotelu.Restaurace nabízí po celý den jídla české i mezinárodní kuchyně a polední, cenově zvýhodněné menu.

Web: www.parkhotel-opava.ubytovani-rezervace.info

Další související informace

HOTEL VM Přelouč v Přelouči

HOTEL VM Přelouč ,ubytování v – Hotel V+M patří mezi ty hotely na pardubicku , které nabízí ubytování za příznivou cenu. Hotel je situován v poklidném prostředí poblíž centra Přelouče cca 15 km od Pardubic. Stejně jako jiné hotely, nabízíme i my v hotelu jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje pro ubytování. Ubytování v hotelu je v tříhvězdičkové kvalitě. Součástí hotelového pokoje je koupelna s vlastním sociálním zařízením a barevný televizor. Kapacita našeho restauračního zařízení je 70 míst.

Hotel Albellus v Brně

Hotel Albellus ,ubytování v – Hotel ALBELLUS v Brně se nachází nedaleko centra města, v klidné části, nabízí ubytování se snídaní, připojení na WiFi, parkoviště v uzavřeném areálu, monitorované kamerovým systémem. Předností hotelu je především nekuřácké prostředí, vybavení pokojů luxusními matracemi, které splňují nevyšší kritéria pro zdravý spánek, konferenční/seminární místnost s možností technického vybavení, bezbariérový přístup, včetně pokoje pro tělesně postižené.

Hotel U krále v Jičíně

Hotel U krále ,ubytování v Jičíně – Hotel U Krále je nově otevřený rodinný hotel v centru Jičína, u Valdštejnova náměstí, kousek od zámku a Valdické brány. Kapacita hotelu U Krále: 11 pokojů s kapacitou 29 lůžek, 1 apartmán pro 4 osoby včetně vybavené kuchyně, dvou a třílůžkové pokoje, rodinné pokoje, internet point, společenská místnost, recepce, vstupní hala s TV/SAT. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana), telefon, sat TV, minibar, wi-fi, sejf. Služby Hotelu U Krále: možnost půjčení kol, rybolov, cykloturistika, směnárna, objednávky masáží, svatby, zajištění golfového trenéra atd.

Načítání trvalo 2.9770 sekund.