+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pension U Kohouta v Jesenici

Klíčová slova: Pension U Kohouta ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2012

Popis: Pension se nachází v těsném sousedství Restaurace u Kohouta v Jesenici u Prahy.Nabízíme Vám komfortní ubytování v osmi nových, plně vybavených, komfortních dvoupokojových apartmánech s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím, s možností přistýlky, s parkováním pod uzamčením a s možností využití služeb stylové Restaurace U kohouta,V jednotlivých apartmánech naleznete minikuchyňku vybavenou lednicí a elektrickým sporákem, kterou je možno na přání dovybavit mikrovlnou troubou. V obývacím pokoji je televize s pohodlným sezením a obývací stěnou, v ložnici potom dvě lůžka.

Web: www.pension-u-kohouta-v-jesenici-u-prahy.ubytovani-penzion.net

Další související informace

Penzion U Kačerů v Kleci

Penzion U Kačerů ,ubytování v Kleci – Rodinný Penzion u Kačerů se nachází v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti (CHKO) Třeboňsko asi 4 km východně od střediskové obce Lomnice nad Lužnicí v obci Klec. ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a v samostatně stojících chatkách. Chatky jsou vybaveny samostatným WC a sprchou, kuchyňkou, jídelnou. stravování formou polo a plné penze, individuální pohostinské služby stylově zařízená hospůdka, která splní i nejnáročnější gastronomická přání.Parkovací místa pro Vaše vozidlo .

Hotel U Blaženky v Praze

Hotel U Blaženky ,ubytování v – Hotel U Blaženky se nachází v Praze na jednom z kopců Prahy 5, v poklidné části nedaleko vily Bertramka.Hotel nabízí k ubytování devět dvoulůžkových pokojů a čtyři suite s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny a sladěny do teplých odstínů. K vybavení pokojů patří televize se satelitními stanicemi, minibar, bezpečnostní schránka, rádio, telefon s přímou provolbou a internetová přípojka. Hotel nabízí klimatizovanou restauraci "Le Lapin Bleu" je známá mezi místními i návštěvníky díky své mimořádné kuchyni a interiéru.Hotel nabízí vlastní bezpečné parkoviště a dobré spojení s centrem.

Pension Sylva v Praze

Pension Sylva ,ubytování v – Penzion Sylva se nachází v Praze a nabízí klidné a pohodlné ubytování v rodinném domku v Praze 8 - Kobylisích,Penzion Sylva v Praze nabízí 1-4 lůžkové pokoje, které mají vlastní sociální zařízení. Na všech pokojích je k dispozici barevná televize, lednice, varná konvice. Penzion Sylva v Praze nabízí stravování vlastní, nebo můžete navštívit, nějakou restauraci v okolí.Možnost placeného chráněného parkování 200m od penzionu.

Načítání trvalo 0.0665 sekund.