+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion Kostnický dům v Táboře

Klíčová slova: penzion, ubytování, Tábor, Kostnický dům, pokoje,

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2012

Popis: Útulné ubytování v Táboře na jihu Čech v historickém Kostnickém domě, který byl v roce 1994 přebudován na pension. Hlavní předností pensionu Kostnický dům č. p. 220, jednoho z nejhezčích a nejvzácnějších táborských objektů, je jeho ideální poloha. Pension leží na hlavní přístupové cestě do historického jádra Tábora, na pěší zóně v Pražské ulici těsně před vyústěním na Žižkovo náměstí (50m).

Web: www.penzion-kostnicky-dum-v-tabore.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

Penzion Rezidence Fami na Máchově jezeře

penzion, ubytování, penzion Rezidence Fami, – Rezidence Fami *** se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy cca 300 m od pláže MÁCHOVA JEZERA. Nabízí celoroční ubytování v luxusních designových pokojích pro rodiny s dětmi ale také pro skupinu až 14 osob. V Rezidenci Fami dále naleznete venkovní terasu s možností grilování. Můžeme Vám zapůjčit horská kola, Nordic Walking hole pro poznání okolí Máchova jezera. Ve spolupráci s autodromem Sosnová kurzy bezpečné jízdy, pronájem závodních vozů na závodním okruhu, cateringový servis a jiné adrenalinové aktivity !?

Penzion Chalupa Blatov v Lipnici nad Sázavou

penzion, ubytování, Penzion Chalupa Blatov, – Rodinný penzion Blatov se nachází na samotě v kraji Vysočina nedaleko dálnice D1 u obce Lipnice nad Sázavou. Po rekonstrukci zemědělské usedlosti nabízí penzion Blatov ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmánech s kapacitou 20 lůžek a stravování formou polopenze. Možnost ubytovat i domácí miláčky po předchozí dohodě za poplatek 100,- Kč/noc bez nároku na krmivo. K dispozi - relaxace v sauně pro 2-4 osoby, whirpool s teplotou vody 36°C, posilovací stroje rotoped a stepper zn. Kettler, odpočívárna s lehátky a ochlazovací sprchou na venkovní terase.

Penzion Pod Rozhlednou ve Vrbicích

penzion, ubytování, Penzion Pod Rozhlednou, – Nově vybudovaný rodinný penzion nabízí ubytování v malebném podhůří Orlických hor. Součástí penzionu je i stylová restaurace, venkovní bazén, dětské a sportovní hřiště. Nad penzionem se tyčí 35m vysoká celodřevěná rozhledna. Pro ubytování nabízí penzion dvoulůžkové pokoje a 7 apartmánů s vyhlídkovým pokojem. Všechny ubytovací jednotky dispoznují sociálním zařízením a kuchyňkou. Stravování zajišťuje restaurace v prostorách penzionu. Praskající dřevo v krbu nebo originální míchané nápoje vám vykouzlí neopakovatelnou atmosféru.

Načítání trvalo 0.3722 sekund.