+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion Selský Dvůr II - Pěkov v Polici nad Metují

Klíčová slova: Penzion Selský Dvůr II - Pěkov,ubytování v Polici

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2012

Popis: Penzion nabízí celoroční ubytování v pěti dvoulůžkový pokojích a ve dvou apartmánech. Všechny pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení a kompletně vybavenou kuchyňku. Apartmány mají navíc obývací kout.Každé ráno mají hosté nachystané pečivo a chléb k snídani, na pokoji je volně k dispozici káva, čaj černý i ovocný, cukr. Kompletní snídaně lze doobjednat mimo hlavni sezonu po dohodě s námi. 500 m od penzionu je nově otevřená restaurace.Společenská místnost s krbem je hostům volně přístupná. Součástí je i venkovní terasa , parkoviště, sportovní a dětské hřiště,V penzionu je dostupný bezdrátový internet (veřejný Wi-Fi hotspot) - zdarma pro naše hosty .V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Pobyt domácích zvířat není možný.

Web: www.penzion-selsky-dvur-ii-v-polici-nad-metuji.ubytovani-cz-hotel.net

Další související informace

Penzion U Koubusů v Turnově

Penzion U Koubusů ,ubytování v – Penzion U Koubusů nabízí ubytování na klidném místě v obci Pelešany, v blízkosti samotného srdce regionu Český ráj.Pension je nově zrekonstruovaný objekt. K dispozici jsou 4 koupelny, 4 WC, 2 vybavené kuchyňky, dětská postýlka a společenská místnost s televizí. Výhodou je vlastní uzavřené parkoviště a možnost úschovy kol. Ubytovat se můžete v týdenních cyklech od soboty do soboty, příp. dle dohody i jinak. Cena za jednu osobu je 350 Kč, po jednání možnost dohody.

Penzion U Golema Blansko v Blansku

Penzion U Golema Blansko,ubytování v – Penzion U Golema Vám nabízí pohodlné a cenově příznivé ubytování v nadstandardně vybavených 2 – 4 lůžkových pokojích s vlastním WC a koupelnou. Na pokojích je k dispozici připojení k internetu (síťová zásuvka včetně kabelu) a bezpečnostní schránka. Součástí objektu je stylová restaurace, kde můžete ochutnat pokrmy domácí i zahraniční kuchyně a vybrat si ze široké nabídky více než 100 jídel.

Penzion Vyhlídka v Železné Rudě

Penzion Vyhlídka,ubytování v Železné Rudě – Rodinný penzion Vyhlídka najdete v obci Hojsova Stráž nedaleko od Železné Rudy, v klidném a romantickém prostředí šumavských lesů na okraji Národního parku Šumava.Penzion nabízí ubytování 2,3,4 lůžkové pokoje. Na pokojích je teplá a studená voda pro potřeby ranní hygieny, zrekonstruované koupelny, WC a televizor jsou společné na patře. Penzion Vyhlídka nabízí i ubytování v pokojích s vlastní sprchou, WC a televizí, jedná se o jeden čtyřlůžkový pokoj a o dvoupokojový apartmán 4 a 2 lůžka - vhodné pro rodiny. Penzion nabízí ubytování se snídaní či polopenzí, v penzionu nelze vařit individuálně. K dispozici je celodenně restaurace, Internetové připojení je samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.0910 sekund.