+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion u Jezu

Klíčová slova: Penzion U jezu ,ubytování Klášterec nad

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2012

Popis: Penzion "U jezu" se nachází na pravém břehu řeky Ohře u bývalého brodu přímo naproti kláštereckému zámku.Celková kapacita je 20 lůžek v 9 pokojích. V budově je 8 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, televizí a minibarem. Společenská místnost s kapacitou 40 míst a dobře vybavená kuchyňka.Ubytování se snídaní.Celý objekt je oplocen včetně parkoviště.V okolí Klášterce najdete nespočet turistických cest i cyklostezek, nabízí se Vám možnost rybařit, houbařit.

Web: www.penzion-u-jezu-v-klasterci-nad-ohri.ubytovani-penzion.net

Další související informace

Penzion Solaris v Janově nad Nisou

Penzion Solaris ,ubytování v Janově nad – Dům u bukového lesa, s velkou zahradou, posezením, ohništěm a rybníkem. Ideální pro rodiny s dětmi, lyžaře, cyklisty a milovníky krásné přírody. Netísněte se už v malých pokojíčcích, dopřejte si pohodlí a životní prostor v našich stylových, moderně zařízených apartmánech! Hosté mohou využívat úschovnu kol a lyží, společenskou/konferenční místnost s barem, parkoviště a Internet (Wi-Fi) zdarma, v letních měsících také kamennou vodní nádrž (koupání spíše pro otužilé) a udržovanou zahradu s ohništěm a posezením Penzion je vhodný i pro nejrůznější firemní akce s ubytováním pro 20 osob.

Penzion U Koubusů v Turnově

Penzion U Koubusů ,ubytování v – Penzion U Koubusů nabízí ubytování na klidném místě v obci Pelešany, v blízkosti samotného srdce regionu Český ráj.Pension je nově zrekonstruovaný objekt. K dispozici jsou 4 koupelny, 4 WC, 2 vybavené kuchyňky, dětská postýlka a společenská místnost s televizí. Výhodou je vlastní uzavřené parkoviště a možnost úschovy kol. Ubytovat se můžete v týdenních cyklech od soboty do soboty, příp. dle dohody i jinak. Cena za jednu osobu je 350 Kč, po jednání možnost dohody.

Penzion Ubytování u Vorlíčků v Jablonném nad Orlicí

Penzion Ubytování u Vorlíčků ,ubytování v – V penzionu u Vorlíčků, který se nachází v nádherném podhorském městečku Jablonném nad Orlicí.V nové části penzionu u Vorlíčků kapacita 23 lůžek, v části otevřené roku 1999 21 lůžek. Pokoje v nové části jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňskou linkou, připojením k internetu a televizí.Pokoje ve starší části jsou taktéž vybaveny, ale mají společné sociální zařízení.Hosté si mohou vařit ve vlastní vybavené kuchyňce, nebo navštěvovat restaurace v okolí penzionu u Vorlíčků, které nabízejí klasickou českou kuchyni.Dále je tu možnost úschovy věci (kol, lyží...), a parkování automobilů na náměstí či v oplocené zahradě u domu majitele.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.