+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion u Jezu

Klíčová slova: Penzion U jezu ,ubytování Klášterec nad

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2012

Popis: Penzion "U jezu" se nachází na pravém břehu řeky Ohře u bývalého brodu přímo naproti kláštereckému zámku.Celková kapacita je 20 lůžek v 9 pokojích. V budově je 8 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, televizí a minibarem. Společenská místnost s kapacitou 40 míst a dobře vybavená kuchyňka.Ubytování se snídaní.Celý objekt je oplocen včetně parkoviště.V okolí Klášterce najdete nespočet turistických cest i cyklostezek, nabízí se Vám možnost rybařit, houbařit.

Web: www.penzion-u-jezu-v-klasterci-nad-ohri.ubytovani-penzion.net

Další související informace

Penzion Domov v Kroměříži

Penzion Domov ,ubytování v – Penzion Domov Kroměříž je přímo v centru památkové rezervace města Kroměříž a nabízí Vám stylové ubytování pohodlí a klid.K dispozici je 10 jedno a dvoulůžkových prostorných pokojů a dva apartmány. U některých pokojů je možná přistýlka nebo jejich vzájemné propojení. Vybavení pokojů odpovídá evropskému standardu. V ceně ubytování je bohatá snídaně formou švédského stolu a obsah pokojového minibaru. Připojení k internetu přes WIFI je zajištěno v celé budově. Váš vůz můžete zaparkovat přímo před budovou (pro hosty je parkovací karta zdarma).

Penzion U Kata v Bruntále

Penzion U Kata ,ubytování v – Ubytujte se v klidném prostředí Penzionu U Kata, který leží v nově zrekonstruovaném areálu nedaleko centra města Bruntál. Příjemné ubytování Vám penzion poskytne ve standardně vybaveném dvou nebo třílůžkovém pokoji s vlastní toaletou i koupelnou. Výhodou Penzionu U Kata je jeho bezbariérový přístup a velké parkoviště. Dále penzion disponuje letní terasou, velkým krbem a restaurací U Kata se skvělou kuchyní a příjemnou obsluhou.

Ubytování U Jůvů v Loučné nad Desnou

Ubytování U Jůvů ,ubytování v Loučné nad Desnou – Apartmány U Jůvů se nachází v klidném a krásném prostředí jesenických hor v obci Loučná nad Desnou. V našem objektu naleznete 2 plně vybavené apartmány. Každý má svou kuchyňku a sociální zařízení. Našim návštěvníkům můžeme nabídnout větší apartmán, ve kterém jsou 2 pokoje v podkroví (pro 2-10 osob), v přízemí obyvaí pokoj společný s kuchyňkou, která je plně vybavena a samozřejmě sociální zařízení se sprchovým koutem. Menší apartmán je s jedním pokojem v podkroví (pro 2-5 osob), taktéž s obývacím pokojem, kuchyňkou a sociálním zařízením.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.