+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rodinný penzion v Orl.hor

Klíčová slova: ubytování penzion orlické hory cykloturistika

E-mail: info@mlynickydvur.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2008

Popis: Nabízím ubytování v nově vybudovaném rodinném penzionu v Orlických horách (Mlýnický Dvůr u Červené Vody). Jedná se o pronájem plně vybavených bytů (vlastní soc. zařízení, zařízená kuchyně, TV, DVD, společenská místnost). Krásné cyklotrasy pro treková i horská kola, letní pěší turistika. Blízko ČD. Parkování u domu. Bezdrátová WIFI. Cena již od 250,- Kč/osoba/noc

Web: www.mlynickydvur.cz

Další související informace

Penzion pod kopcem

ubytování Uherské Hradiště, penzion – Penzion pod kopcem v Uherském Hradišti nabízí kvalitní a cenově výhodné ubytování pro turisty, cyklisty i firemní pracovníky v příjemném prostředí. K dispozici je 21 lůžek. Pokoje jsou vybaveny kabelovou TV, WIFI připojením a lůžkovinami.

Penzion Hana Sladová v Českém Krumlově

Penzion Hana Sladová, ubytování v Českém – Penzion se nachází v renesančním domě v historické části města Český Krumlov.Nabízíme ubytování v 4 dvoulůžkových a 1 třílůžkovém pokoji po celý rok. Hlavní vchod z uličky vede do vstupní haly s recepcí. Místnost je vybavena stoly se židlemi a slouží jako jídelna pro podávání snídaní. V místnosti je umístěn počítač . V tomto patře je umístěn jeden dvoulůžkový pokoj. V patře objektu se nachází dvoulůžkový .. S ním sousedí třílůžkový pokoj, do kterého je možné přidat přistýlku. V podkroví jsou umístěny 2 dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastními koupelnami s WC. V každém pokoji je televize se satelitem. Celý objekt je pokryt wi-fi signálem.

Penzion IGA v Jindřichově Hradci

Penzion IGA, ubytování v Jindřichově – Penzion IGA v Jindřichově Hradci se nachází v centru tohoto krásného města a přesto v zeleni.Penzion IGA je vybaven pěti dvoulůžkovými pokoji, přičemž každý je vybaven vlastní koupelnou a toaletou. V každém pokoji je umístěna televize. Penzion IGA nabízí možnost snídaní. V okolí můžete navštívit řadu restaurací, které vám nabídnou výbornou českou i mezinárodní kuchyni na které si zajisté pochutnáte a budete spokojeni.Penzion IGA nabízí možnost parkování a to přímo před penzionem. Využít můžete posezení u zahradního grilu. Samozřejmostí je přípojka na internet na každém pokoji. V penzionu si lze zapůjčit kola, které vám pomohou poznat ještě více z nádherného okolí.

Načítání trvalo 3.2375 sekund.