+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RS Budoucnost ve Frýdlantu nad Ostravicí

Klíčová slova: RS Budoucnost ,ubytování ve Frýdlantu nad

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2012

Popis: Vážení zákazníci,nabízíme Vám pobyty a stravování na našem RS Budoucnost v Nové Vsi u Frýdlantu nad Ostravicí. Budova poskytuje ubytování v dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí se satelitem, telefonem.Další možnost je ubytování v čtyřlůžkových chatkách (patrové postele). V areálu chatek je budova se sociálním zařízením - dámské a pánské toalety, dámské a pánské sprchy. Celoroční provoz rekreačního střediska nabízí stravovací služby a to formou snídaní, obědů a večeří (polopenze, plná penze nebo balíčky)

Web: www.rs-budoucnost-ve-frydlantu-nad-ostravici.fajn-ubytovani.eu

Další související informace

Apartmán penzion Janov v Janově nad Nisou

Apartmán penzion Janov ,ubytování v Janově nad – Nově opravený Penzion Apartmán leží v horské obci Janov, v centru Jizerských hor. Nabízí výborné možnosti pro cyklistiku, sjezdování a běh na lyžích. Penzion apartmánového typu vhodný pro rodiny s dětmi. Snadno dostupná lyžařská střediska – Bedřichov, Severák, běžecká magistrála Jizerské hory. Kryté parkování přímo u penzionu. Každý apartmán má vlastní kuchyň.

Penzion Tisůvka ve Žďáru nad Sázavou

Penzion Tisůvka,ubytování ve Žďáru nad – Penzion Tisůvka se nachází ve Žďáru nad Sázavou a poskytuje hostům pohodlné a příjemné ubytování.Penzion nabízí k ubytování čtyřlůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, vybavené televizí a ledničkou. V jednom z pokojů je možnost 2 přistýlek. Pro náročnější hosty má penzion připraven čtyřlůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou s jídelnou.Penzion nabízí stravování v Hospůdce pod Čerťákem, kde si můžete předem nebo až na místě objednat obědy a večeře. Stylová Hospůdka pod Čerťákem s tradiční pivnicí a restaurací nabízí staročeskou kuchyni a pivo jako křen.V okolí je hustá síť dobře značených turistických cest, v zimě běžecké tratě.

Načítání trvalo 3.1621 sekund.