+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tunisko

Klíčová slova: Tunisko

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2011

Popis: Tunisko, které se v letních měsících stává oblíbeným cílem českých turistů, leží na pobřeží Středozemního moře mezi Alžírskem a Libyí. Můžete si zde přečíst informace na téma Tunisko, dějiny, přírodní poměry a Tunisané.

Web: tunisko.yin.cz/

Další související informace

Tunisko dovolená

tunisko, dovolená – Tunisko, to je dovolená v pohádkovém světě Orientu s maurskou architekturou, velbloudy, datlovými oázami nebo starobylým Kartágem. Tunisko nabízí rekreantům jemný písek na dlouhých plážích, křišťálové moře, kvalitní hotely i místní speciality.

Tunisko Tabarka

tunisko, tabarka, dovolená – Tunisko Tabarka - jen necelé 2,5 hodiny letu nás dělí od pohádkové přírody Tabarky. Tabarka je oblíbeným letoviskem v Tunisku, kde skalnaté pobřeží se střídá s písečnými plážemi, které obklopuje krásné moře. Nabízí se i vyžití na kvalitních golfových hřištích

Tunisko dovolená, Tunisk

tunisko, dovolená, last minute – Tunisko dovolená patří k velmi vyhledávanému pojmu, protože Tunisko nabízí příjemnou dovolenou u Středozemního moře za velmi příznivé ceny. Last minute zájezd lze rezervovat na Djerbu, Tabarku i do dalších oblíbených destinací v zemi Tunisko.

Načítání trvalo 0.0930 sekund.