+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tunisko

Klíčová slova: Tunisko

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2011

Popis: Tunisko, které se v letních měsících stává oblíbeným cílem českých turistů, leží na pobřeží Středozemního moře mezi Alžírskem a Libyí. Můžete si zde přečíst informace na téma Tunisko, dějiny, přírodní poměry a Tunisané.

Web: tunisko.yin.cz/

Další související informace

Tunisko

tunisko, dovolená, zájezdy, last minute, lastminut – Rady na dovolenou v Tunisku - zajímavosti, letoviska, upozornění na cestu, předpověď počasí pro Tunisko, fotky, mapy a další informace pro turisty.Již nehledejte informace o Tunisu. Naleznete je všechny právě zde.

Počasí Tunisko

pocasi,počasí,předpověď,Tunisko,aktuální,aktualně, – Počasí v Tunisku. Aktuální počasí a předpověď počasí pro Tunisko na červen, červenec i srpen. Počasí v Tunisku najdete na našich stránkách stále aktuální a máte na výběr množtsvo měst a oblastí Tuniska.

Liberecká bouda v Dolním Dvoře

Liberecká bouda ,ubytování v Dolním – Liberecká Bouda se nachází v Dolním Dvoře a je stylově zařízený penzion v srdci Krkonoš. Disponuje ubytovací kapacitou 37 lůžek, 8 přistýlek a 12 lůžek na pokoji v podkroví. Pokoje jsou 3x2 lůžka + 1 přistýlka, 5x3 lůžka, 4x4 lůžka + 1 přistýlka. Sociální zařízení toaleta, sprcha a umyvadlo se nachází na každém pokoji.Všechny pokoje mají vybavený kuchyňský kout.Liberecká Bouda restaurace nabízí ubytovaným hostům snídaně formou švédských stolů, večeře hotová jídla. Na oběd si můžete vybrat z jídelního lístku, nebo využít venkovního občerstvení.Liberecká Bouda nabízí parkování v zimě pod svahem na parkovišti, v létě přímo u hotelu na vyhrazeném parkovišti.

Načítání trvalo 0.0679 sekund.