+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ubytování u Marka

Klíčová slova: Ubytování, Mikulov, Březí, Pálava, dovolená

E-mail: r.mara@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2010

Popis: Příjemné a klidné ubytování v prázdninovém domku, který se nachází v krásném kraji pod Pálavou, ve vinařské obci Březí u Mikulova. Toto místo patří mezi nejvyhledávanější turistické oblasti v České republice.

Web: www.ubytovaniumarka.cz

Další související informace

Penzion Manett v Uherském Hradišti

penzion,pension,ubytování,Uherské – Penzion Manett poskytuje pěkné ubytování v centru Uherského Hradiště. Penzion Manett má k dispozici 5 jednolůžkových pokojů (3 s možností přistýlky), 10 dvoulůžkových pokojů (4 s možností přistýlky) a 10 apartmánů (6 s kuchyní a lodžií). Ve vybavení každého pokoje je bezdrátové připojení (WiFi) zdarma, minibar, TV, FM, vysoušeč vlasů.

Ubytování Český Krumlov

ubytování, český, krumlov, apartmán – Jedinečné ubytování v Českém Krumlově - apartmá Soukenická 44 v Soukenické ulici se nachází v historickém centru v domě gotického původu s renesanční dostavbou. Dům je kulturní památkou. Svým umístěním 100 m od náměstí, je ideálním výchozím místem jak k pěším procházkám naším městem, tak k návštěvám kulturních akcí, které se zde konají. Apartmá apartment Soukenická 44 je plně vybavený mezonetový byt s moderní kuchyní a nabízí neobvyklé bydlení pro 2 - 5 osob.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.