+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vltavanka na Slapech

Klíčová slova: Vltavanka,ubytování na Slapech,ubytovani,Slapy,

Datum vloľení do katalogu: 12. prosince 2012

Popis: Areál penzionu a restaurace Vltavanka na Slapech je umístěn přímo u travnaté pláže na břehu slapské přehrady, v obci Županovice.Hosté se mohou ubytovat v třílůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Dále se tu nachází turistický pokoj s 5 palandami pro až 10 osob. . Pro tělesně handicapované návštěvníky lze zajistit speciálně upravený bezbariérový pokoj. Všechny ubytovací kapacity mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, sociální zařízení a bezdrátové připojení k internetu. V ceně je zahrnuta snídaně, podávaná formou bufetu.možnost dokoupení další stravy v restauraci penzionu, která nabízíme zejména česká tradiční jídla.Venkovní terasa nabízí příjemné posezení s výhledem na slapské jezero.

Web: www.penzion-vltavanka-na-slapech.max-ubytovani.eu

Další související informace

HOTEL IMOS v Praze

HOTEL IMOS,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Moderní, čistý hotel rodinného typu Imos se nachází nedaleko výstaviště PVA Letňany a nedaleko největšího obchodní centra v ČR s více než 300 obchody a prostory pro využití volného času (např. Multikino Palace Cinemas Letňany, fitness, krytá hokejová hala, plavecký bazén s tobogánem apod.). Hotel Imos poskytuje ubytování se snídaní v 39 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem. Klienti mají v hotelové hale možnost využít připojení k internetu. Recepce zajišťuje drobný prodej občerstvení a základních hygienických potřeb. U Hotelu Imos je k dispozici prostorné parkoviště, které je pro ubytované hosty bez poplatku.

Trnávka v Želivu

Trnávka,ubytování v Želivu,ubytovani,Želiv, – Penzion Trnávka stojí přímo na břehu přehradní nádrže Trnávka, nedaleko obce Želiv, známe především premonstrátským klášterem a krásným kostelem.Penzion Trnávka má k dispozici 9 pokojů s vlastním příslušenstvím a kapacitou 32 lůžek, samostatnou školící místnost, klubovnu s barem a kulečníkem, dvě letní terasy a privátní pláž s možností občerstvení. V bezprostřední blízkosti penzionu je možno zdarma parkovat.Pro firemní a privátní večírky můžeme zajistit veškeré zázemí včetně hudby, občerstvení, sportovních aktivit atd. Poloha penzionu nabízí výborné možnosti pro rybolov.

Načítání trvalo 0.0833 sekund.