+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A-pool, s.r.o., bazény, s

Klíčová slova: bazény; sauny; zastřešení bazénů; whirlpooly; víři

E-mail: info@a-pool.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2010

Popis: Česká firma vyrábí vnitřní a venkovní bazény, sauny na klíč, zastřešení bazénů, whirlpooly, vířivky, parní kabiny, krby, ocelové krbové vložky, litinové krbové vložky a krbová kamna. Poradenství, leasing, realizace, servis.

Web: www.a-pool.cz

Další související informace

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů, zimní zahrady – Společnost Montplast se specializuje na zastřešení bazénů a na zimní zahrady. Mezi její další stavební projekty patří zastřešení stadionů, atrií a velkých bazénů. Veškeré stavby se realizují na míru podle požadavků zákazníka.

Zastřešení bazénů Jotrik

zastřešení bazénů, zastřešení bazénů, Jotrik, zas – Zastřešení bazénů, výroba pro atypické zastřešení, zastřešení vchodů a přístřešků. Vyrábíme zastřešení bazénů na míru. Zajišťujeme celkovou kvalitu zastřešení a materiál. Zastřešení bazénů jsou navrženy přesně podle Vaší potřeby. Používáme moderní technologie a materiály, které zajišťují vysokou kvalitu, snadnou obsluhu, odolnost a dlouhou životnost zastřešení bazénů za přijatelnou cenu.

Magiline bazény

bazény, bazén, zastřešení bazénů, bazénová chemie – Nabízíme železobetonové bazény, venkovní i interiérové bazény včetně příslušenství a zastřešení, to vše i formou stavby na klíč. Dále nabízíme bazénovou chemii. Zastupujeme francouzskou firmu Magiline Piscines pro ČR a Slovensko.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.