+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

A3S s.r.o. - kuchyňské ko

Klíčová slova: kuchyňské desky, koupelnové desky, pracovní desky,

E-mail: kontakt@a3s.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2009

Popis: Nabízíme kuchyňské a koupelnové desky z materiálu Corian. Konzultace, poradenství, služby architekta a designéra, dílenská projektová dokumentace, zpracování nabídkové ceny, zaměření, výroba, doprava a montáž na místě u klienta.

Web: www.a3s.cz

Další související informace

Stavebniny - polystyren, izolace

stavebniny, polystyren, osb desky, sádrokarton – Stavebniny hakor.cz prodávají stavebniny a stavební materiál pro zateplení, jako jsou polystyren a izolační vata, fasádní omítky a ostatní stavební materiál pro zateplení rodinných domů a budov. V nabídce je také ostatní stavební materiál jako jsou OSB a MFP desky, tvárnice Ytong, cihly Heluz a Porotherm, omítky a jiný materiál pro vaši stavbu či rekonstrukci. Dovoz většiny materiálu přímo z centrálních skladů.

PE-FLEX - Vše pro Vaši dř

ekopanely, stavební panely, flexibuild desky, Osb – Společnosti PE-FLEX s. r. o. nabízí dodávku a montáž materiálů pro dřevostavby a suché stavebnictví. Nabízí široký sortiment konstrukčních prvků a spojovacího materiálu pro výstavbu od malých dřevěných staveb po rodinné domy a komerční budovy.

INTERMEN s.r.o.

WPC desky, LED osvětlení, ochranná chemie, parapet – Nabízíme venkovní hliníkové a vnitřní PVC parapety, energeticky nenáročné LED lampy, ochranná čistidla FENOPLAST, nebo WPC terasové desky vytvořené ze speciálního materiálu s vlastnostmi dřeva a plastu.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.