+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AB-INTEX, s.r.o. interiér a exteriér domu

Klíčová slova: Podlahy, altány, pergoly, terasy, sauny, st?echy,

E-mail: ab-intex@ab-intex.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. z??? 2010

Popis: AB-INTEX, s.r.o. „u nás s.r.o. znamená snadno, rychle, odpov?dn?“. Rádi vám poradíme a pom?žeme vybrat vhodnou podlahovou krytinu, materiály zajistíme u p?edních dodavatel?, vše vám dovezeme a zajistíme instalaci.

Web: www.ab-intex.cz

Další související informace

TRENDY GARTEN

zahrada, zahradní, altány, pergoly, přístřešky – zahrada – zahradní kovové altánky, altánky, altány, altán, altánek, pergola, pergoly, přístřešky pro auta, přístřešek, zahradní sezení, kovový zahradní nábytek, zahrada – zahradní kovové altánky, altánky, altány, altán, altánek, pergola, pergoly, přístřešky pro auta, přístřešek, zahradní sezení, kovový zahradní nábytek

Dřevěné terasy a podlahy venkovní

dřevěné terasy, dřevěné podlahy, exotické dřeviny, – www.venkovni-terasy.com nabízejí komplexní řešení teras pro vaše domy, bazény, vířivky a jezírka. Důvody proč s námi Se dřevem pracuji celý život. Jako přímý dovozce jsem schopý ovlivnit kvalitu nakupovaných dřevin. Naše nabídka zahrnuje všechny komponenty k realizaci teras, jako jsou podkladní hranoly, nerezové vruty v mnoha modifikacích, neviditelný spoj IGEL a oleje na povrchovou úpravu. S ohledem na bohaté zkušenosti s nákupem, prodejem a dopravou vám zaručujeme bezproblémové dodání teras na místo realizace, včetně odborné montáže. Bezplatné poradenství a cenová kalkulace je samozřejmostí. Neustále zkvalitňujeme své služby, čehož je důkazem stále větší množství spokojených zákazníků. Skladem vždy tisíce metrů teras. Neváhejte a obraťte se na naši obchodní společnost.

Michal Pavlík - Okno

zasklenie balkona, zasklenie a zateplenie terasy, – Zasklenie balkona,lodzie.zateplenie a zasklievanie balkonov,pristresky z lexanu,zimne zahrady,prestresenie a zasklievanie teras,altankov,Najmodernejsie ramove a bezramove zasklenia, vyroba, montaz. Zasklenie balkona,lodzie.zateplenie a zasklievanie balkonov,pristresky z lexanu,zimne zahrady,prestresenie a zasklievanie teras,altankov,Najmodernejsie ramove a bezramove zasklenia, vyroba, montaz.

Načítání trvalo 0.0820 sekund.