+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AB Parket - parkety, podl

Klíčová slova: podlahy,parkety,abparket,plovouci podlahy

E-mail: ihnat@extra-web.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2010

Popis: Firma AB Parket nabízí široký sortiment klasických, tropický i plavoucích podlah té nejvyšší kvality. Prodáváme a montujeme výrobky za dobré ceny, výborné kvality a s dlouhodobou zárukou.

Web: www.abparket.cz

Další související informace

Podlahy Berger&Partners

plovoucí podlahy, podlahy, podlahové krytiny – Vysoce kvalitní dřevěné a laminátové plovoucí podlahy Pergo s doživotní zárukou dodává výhradně společnost BergerPartners. Zaměřujeme se na podlahové krytiny a laminátové a dřevěné plovoucí podlahy. Chtějte naše odolné plovoucí podlahy!

ABC podlahy - okná - dve

podlahy, dvere, okná, kazetové stropy, obklady – Ponúkame veľkoobchodný a maloobchodný predaj stavebných a bytových prvkov ako sú plávajúce podlahy a doplnky, dvere a zárubne, obklady, stropné dekoračné kazety, plastové okná a dvere, parapety, siete na okná a dvere, žalúzie, zatepľovacie prvky, interiérové a fasádne farby a stierky, podlahárske a maliarske náradie, stavebné lepidlá, nivelačné zmesi, sadrokartón, sádrové a minerálne omietky a tmely, čistiace prostriedky, spojovací materiál, garníže, bazénová chémia. Tiež zabezpečujeme dopravu a montáž podláh, dverí a plastových okien. V neposlednom rade prevádzkujeme aj dve vinotéky v Trenčíne a v Novom Meste nad Váhom, kde ponúkame modranské sudové víno, ríbezlák, flaškové víno, s možnosťou zakúpenia darčekového balenia.

Podlahy, schodiště, dveře

podlahy, schody, dveře,kliky, interiéry, schodiště – Jsme interiérové studio, které se zabývá prodejem a pokládkou laminátových i dřevěných plovoucích podlah, PVC. Dodáme a odborně namontujeme interiérové otvíravé, posuvné, celoskleněné i vchodové dveře. Každé schodiště, které dodáme je originál ať už se jedná o celodřevěné schodiště, kombinaci dřevo-kov popř. dřevo-sklo.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.