+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aba podlahy

Klíčová slova: podlahy, parkety, pvc, koberce

E-mail: info@abapodlahy.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ledna 2011

Popis: Pokládka a prodej podlah - Laminátové i dřevěné plovoucí podlahy, klasické a exotické parkety, pvc, vinil, marmoleum, koberce, korek. Vyrovnání podkladu, měření vlhkosti betonových a anhydritových podlah. Renovace parket.

Web: www.abapodlahy.cz

Další související informace

Podlahy

Podlahy – Podlahy - prodej. Garantujeme kvalitu, spolehlivost a záruku. Naši zaměstnanci mají dlouholetou praxi v oblasti pokládky a prodeje podlahových krytin, a proto pracujeme jen s kvalitními výrobky, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti. Tato stavební chemie nám denně prochází pod rukama a tím zaručujeme, že nedojde k experimentování s výrobky na úkor zákazníka.

Plovoucí podlahy

podlahy,plovoucí podlahy,laminátové podlahy,dřevěn – Široký sortiment plovoucích podlah, nabízíme také laminátové podlahy, dřevěné podlahy a pvc podlahy. Využijte akčních cen na plovoucí podlahy. Vybranou podlahu vám také položíme, starou podlahu zrenovujeme.

Plovoucí podlahy

podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlah – podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy, korkové podlahy, podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy, korkové podlahy, podlahy, plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, laminátové plovoucí podlahy, korkové podlahy

Načítání trvalo 0.0622 sekund.