+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aba podlahy

Klíčová slova: podlahy, parkety, pvc, koberce

E-mail: info@abapodlahy.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ledna 2011

Popis: Pokládka a prodej podlah - Laminátové i dřevěné plovoucí podlahy, klasické a exotické parkety, pvc, vinil, marmoleum, koberce, korek. Vyrovnání podkladu, měření vlhkosti betonových a anhydritových podlah. Renovace parket.

Web: www.abapodlahy.cz

Další související informace

Plovoucí laminátové podla

laminátové plovoucí podlahy,podlahy, – Nevíte, pro jaký typ podlahy se rozhodnout? Pokud si zvolíte moderní technologii laminátových plovoucích podlah, přírodní dřevěné plovoucí podlahy, či korkové plovoucí podlahy anebo přírodní podlahu marmoleum pak jsme tu pro Vás.

Nášlapy a koberce na schody

nášlapy, koberce, koberce na schody, koberce onlin – Mít krásnou domácnost do posledního detailu je zcela určitě snem každé hospodyňky, ale i majitele nějaké nemovitosti. Skutečnost je ovšem taková, že mnohé nemovitosti zrovna v tomto ohledu nevynikají.

Koberce Praha 10

Koberce Praha 10, koberce Praha, koberce, Praha 10 – Koberce Praha 10: bytové i venkovní koberce, dětské či kusové koberce. Moderní a klasické koberce, které dokáží zvýraznit interiér a zútulnit bydlení. Po zakoupení dovezeme koberce na dané místo určení, zajistíme pokládku koberce.

Načítání trvalo 0.2515 sekund.