+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABC podlahy - okná - dve

Klíčová slova: podlahy, dvere, okná, kazetové stropy, obklady

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2012

Popis: Ponúkame veľkoobchodný a maloobchodný predaj stavebných a bytových prvkov ako sú plávajúce podlahy a doplnky, dvere a zárubne, obklady, stropné dekoračné kazety, plastové okná a dvere, parapety, siete na okná a dvere, žalúzie, zatepľovacie prvky, interiérové a fasádne farby a stierky, podlahárske a maliarske náradie, stavebné lepidlá, nivelačné zmesi, sadrokartón, sádrové a minerálne omietky a tmely, čistiace prostriedky, spojovací materiál, garníže, bazénová chémia. Tiež zabezpečujeme dopravu a montáž podláh, dverí a plastových okien. V neposlednom rade prevádzkujeme aj dve vinotéky v Trenčíne a v Novom Meste nad Váhom, kde ponúkame modranské sudové víno, ríbezlák, flaškové víno, s možnosťou zakúpenia darčekového balenia.

Web: www.abc-podlahy.sk

Další související informace

Obklady, dlažba, koupelny

paradyz, opoczno, tubadzin, obklady, dlazba, – Koupelna24 je specializovaný internetový obchod s kompletním sortimentem obkladů, dlažeb a sanitární keramiky. V nabídce máme především produkty předních polských producentů mezi které patří např. Ceramika Paradyż, Ceramika Opoczno, Nowa Gala, Ceramika Tubtądzin, Cersanit, Ceramika Marconi a mnoho jiných. V nabídce máme také produkty španělských výrobců Aparici, Baldocer, Ballesmar, Fanal, Grespania, HDC, Navarti, Pamesa, Peronda, Rocersa a jiné.

Dveře a zárubně

dveře a zárubně, zárubně a dveře, dveře, zárubně – Dveře a zárubně: interiérové dveře, vchodové a posuvné dveře, bezpečnostní či protipožární dveře. Dřevěné dveře, skleněné i prosklené dveře, široký výběr z několika modelových řad, lišící se povrchovou úpravou, použitým materiálem, nebo dýhou a barvou.

Podlahy, schodiště, dveře

podlahy, schody, dveře,kliky, interiéry, schodiště – Jsme interiérové studio, které se zabývá prodejem a pokládkou laminátových i dřevěných plovoucích podlah, PVC. Dodáme a odborně namontujeme interiérové otvíravé, posuvné, celoskleněné i vchodové dveře. Každé schodiště, které dodáme je originál ať už se jedná o celodřevěné schodiště, kombinaci dřevo-kov popř. dřevo-sklo.

Načítání trvalo 0.0618 sekund.