+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABC podlahy - okná - dve

Klíčová slova: podlahy, dvere, okná, kazetové stropy, obklady

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2012

Popis: Ponúkame veľkoobchodný a maloobchodný predaj stavebných a bytových prvkov ako sú plávajúce podlahy a doplnky, dvere a zárubne, obklady, stropné dekoračné kazety, plastové okná a dvere, parapety, siete na okná a dvere, žalúzie, zatepľovacie prvky, interiérové a fasádne farby a stierky, podlahárske a maliarske náradie, stavebné lepidlá, nivelačné zmesi, sadrokartón, sádrové a minerálne omietky a tmely, čistiace prostriedky, spojovací materiál, garníže, bazénová chémia. Tiež zabezpečujeme dopravu a montáž podláh, dverí a plastových okien. V neposlednom rade prevádzkujeme aj dve vinotéky v Trenčíne a v Novom Meste nad Váhom, kde ponúkame modranské sudové víno, ríbezlák, flaškové víno, s možnosťou zakúpenia darčekového balenia.

Web: www.abc-podlahy.sk

Další související informace

Obklady, dlažba, koupelny

paradyz, opoczno, tubadzin, obklady, dlazba, – Koupelna24 je specializovaný internetový obchod s kompletním sortimentem obkladů, dlažeb a sanitární keramiky. V nabídce máme především produkty předních polských producentů mezi které patří např. Ceramika Paradyż, Ceramika Opoczno, Nowa Gala, Ceramika Tubtądzin, Cersanit, Ceramika Marconi a mnoho jiných. V nabídce máme také produkty španělských výrobců Aparici, Baldocer, Ballesmar, Fanal, Grespania, HDC, Navarti, Pamesa, Peronda, Rocersa a jiné.

Dveře - Artokna s.r.o.

plastová okna, okna, dveře, hliníková okna, dřevěn – Artokna s.r.o. - plastová okna dodává okna vynikající kvality s izolačními skly od britského výrobce. Firma Artokna s.r.o. - nabízí širokou paletu možností a řešení pro majitele bytů, rodinných domů i firemních budov.

Zimní zahrady DAFE-PLAST

plastová, okna, plastové, dveře, hliníková – Zimní zahrady na klíč, zimní zahrady ze značkových plastových i hliníkových profilů. Využijte online konfigurátor zimní zahrady. DAFE-PLAST dále vyrábí a montuje plastová okna, plastové dveře, hliníková okna, hliníkové dveře, izolační okna, okna pro pasivní domy i prosklené stěny

Načítání trvalo 0.2957 sekund.