+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABC podlahy - okná - dve

Klíčová slova: podlahy, dvere, okná, kazetové stropy, obklady

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2012

Popis: Ponúkame veľkoobchodný a maloobchodný predaj stavebných a bytových prvkov ako sú plávajúce podlahy a doplnky, dvere a zárubne, obklady, stropné dekoračné kazety, plastové okná a dvere, parapety, siete na okná a dvere, žalúzie, zatepľovacie prvky, interiérové a fasádne farby a stierky, podlahárske a maliarske náradie, stavebné lepidlá, nivelačné zmesi, sadrokartón, sádrové a minerálne omietky a tmely, čistiace prostriedky, spojovací materiál, garníže, bazénová chémia. Tiež zabezpečujeme dopravu a montáž podláh, dverí a plastových okien. V neposlednom rade prevádzkujeme aj dve vinotéky v Trenčíne a v Novom Meste nad Váhom, kde ponúkame modranské sudové víno, ríbezlák, flaškové víno, s možnosťou zakúpenia darčekového balenia.

Web: www.abc-podlahy.sk

Další související informace

Dveře a zárubně

dveře a zárubně, zárubně a dveře, dveře, zárubně – Dveře a zárubně: interiérové dveře, vchodové a posuvné dveře, bezpečnostní či protipožární dveře. Dřevěné dveře, skleněné i prosklené dveře, široký výběr z několika modelových řad, lišící se povrchovou úpravou, použitým materiálem, nebo dýhou a barvou.

ARTokna - okna a dveře

Okna,, garážová vrata, dveře, plastové dveře – ARTokna - okna a dveře. Přemýšlíte o nových oknech či dveřích? Plastová okna i dveře dodají moderní vzhled Vašemu obydlí a ochrání Vás i Vaše blízké před prachem, hlukem, nezvanými hosty, zamezí tepelným únikům.

Zimní zahrady DAFE-PLAST

plastová, okna, plastové, dveře, hliníková – Zimní zahrady na klíč, zimní zahrady ze značkových plastových i hliníkových profilů. Využijte online konfigurátor zimní zahrady. DAFE-PLAST dále vyrábí a montuje plastová okna, plastové dveře, hliníková okna, hliníkové dveře, izolační okna, okna pro pasivní domy i prosklené stěny

Načítání trvalo 0.0559 sekund.