+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ABC Zahrady

Klíčová slova: návrh, realizace, údržba, zahrad,uherské, hradiště

E-mail: abczahrady@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2012

Popis: ABC Zahrady se zabývá návrhem, vizualizací,realizací a údržbou zahrad v Uherském Hradišti a okolí. Okrasné zahradnictví Spytihněv (mezi Zlínem a Uherským Hradištěm)- pěstování a prodej okrasných dřevin.

Web: abecezahrady.cz

Další související informace

Fotogalerie zimní zahrady

Fotogalerie zahrady, zimní, prostory, realizace – Zahrady jsou oblíbené relaxační prostory. To platí především o zimní zahrady, které rozšiřují obytnou plochu domu. Stává se zelenou oázou, ve které si odpočinete od každodenního stresu jako na soukromé dovolené. Není tedy divu, že je o zimní zahrady stále větší zájem. Vzhled domu totiž oživí zvenku i zevnitř, do bydlení vnáší zcela novou kvalitu. Zimní zahrada může být přistavěna k již hotovému domu, lze ji vytvořit i na terase bytu. Tento typ zahrad je jasným důkazem toho že není nemožné být zahrádkářem i přes zimu. Ve speciálním zimním skleníku můžete pěstovat vaši floru podle gusta. Tvar zimní zahrady je na fantazii stavitele.

Údržba zeleně

Okrasné zahrady, údržba, realizace, mulčovací kůra – Provádíme úpravy, projekce a realizace zahrady. Údržbu veřejné, firemní a soukromé zeleně. Určené těm, kteří si neví rady a nebo nemají na svoji zahradu čas. To vše - jednoduše - za velmi lidové ceny.

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Načítání trvalo 0.3380 sekund.