+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aby se Vám hezky spalo

Klíčová slova: povlečení prodloužené,francouzské,damaškové, froté

E-mail: bytovytextil-fialova@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2010

Popis: POVLEČENÍ NA MÍRU. Ušijeme Vám povlečení klasické, prodloužené, francouzké a jinak atypické z damašku, mako-saténu, mako-jersey, kanafasu. Dále prodáváme matracové chrániče, prostěradlo froté, prostěradlo jersey, deky, polštáře, koupelnové předložky, župany.

Web: www.abysevamhezkyspalo.cz









Další související informace

Elefantík.cz

dekorace kapsář za postel lampičky povlečení – Dřevěné a textilní dekorace do dětských pokojů, které vkusně a příjemně vyzdobí pokojíček Vašeho dítěte. Všechny dekorace jsou v různých vzorech a krásných pestrých barvách. Vybrat si můžete dekorace, jak pro holčičky, tak pro chlapečky.

Povlečení Disney

Povlečení – Dětské povlečení a povlečení do postýlky nejen s motivy zahraničních pohádek a filmů, ale také jako dětské povlečení s motivy českých večerníčků. Dětské povlečení a povlečení do postýlky nabízíme také od firem Povlečení Matějovský, TAC, Disney, TCI, Herding a dalších.

Povlečení

Povlečení – Nabízíme široký sortiment povlečení od různých výrobců, máme široký výběr moderních dezénů a různých rozměrů, za příznivé ceny, již za 250,-Kč za sadu. Deky, přehozy, prostěradla, osušky, ručníky a více.

Načítání trvalo 0.0752 sekund.