+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Acond - tepelná čerpadla

Klíčová slova: tepelná čerpadla

E-mail: info@acond.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Firma Acond dodává špičková tepelná čerpadla, která patří ke třem nejprodávanějším modelům vzduch - voda v České republice. Jednotlivé komponenty jsou vybrány ze špičkové světové produkce. Výzkum, vývoj a výroba tepelných čerpadel Acond provádějí odborníci v České Republice. Ovládání, návody k používání, servisní manuály a veškerá technická dokumentace jsou v českém jazyce.

Web: www.tepelna-cerpadla-acond.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Tepelná čerpadla nabízí ekologické a úsporné vytápění. Systém země voda je vhodný k vytápění rodinných domů ve variantě s vrtem nebo zemním kolektorem. Tepelné čerpadlo umožňuje vytápění domů, bazénů, ohřev teplé vody ale také účinnou klimatizaci.

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla olomouc – Představujeme Vám kvalitní tepelná čerpadla. Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea, která dodáváme a montujeme na klíč po celé ČR. Navrhneme a nainstalujeme Vám optimální řešení, tak aby Vaše čerpadlo fungovalo k vaší spokojenosti.

Tepelné čerpadlo Gemtec

tepelné čerpadlo, tepelná čerpadla – Firma Gemtec Technology, s.r.o. vznikala s cílem postavit levné a kvalitní tepelné čerpadlo. Povedlo se. Nabízíme tepelná čerpadla těchto výkonů – 9KW, 10,5KW a 16KW. Každé tepelné čerpadlo od nás obsahuje značkový EVI Copeland kompresor. Investice do tepelného čerpadla se Vám nejpozději do dvou let vrátí.

Načítání trvalo 1.5056 sekund.