+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Acond - tepelná čerpadla

Klíčová slova: tepelná čerpadla

E-mail: info@acond.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Firma Acond dodává špičková tepelná čerpadla, která patří ke třem nejprodávanějším modelům vzduch - voda v České republice. Jednotlivé komponenty jsou vybrány ze špičkové světové produkce. Výzkum, vývoj a výroba tepelných čerpadel Acond provádějí odborníci v České Republice. Ovládání, návody k používání, servisní manuály a veškerá technická dokumentace jsou v českém jazyce.

Web: www.tepelna-cerpadla-acond.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla mach

tepelná čerpadla mach – Tepelná čerpadla Mach jsou kvalitní česká tepelná čerpadla s dlouhou životností. Tepelná čerpadla jsou topná zařízení (stejně jako plynový kotel, kotel na uhlí, elektrokotel), která část své energie berou z okolního prostředí - ze vzduchu, z vody, ze země. Pracují na podobném principu jako ledničky.

Tepelná čerpadla, typy

tepelná čerpadla – Tepelné čerpadlo může fungovat jako centrální zdroj tepla pro celou domácnost. Tepelné čerpadlo vzduch voda lze bez problémů nahradit za starý kotel. Úsporné vytápění znamená šetření financí.

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Moderní tepelná čerpadla nabízí úsporné topení pro celý dům včetně ohřevu teplé vody. Mohou topit a ohřívat teplou vod u a zároveň šetřit finance. Čerpadla jsou výborným řešením pro moderní bydlení a pasivní domy.

Načítání trvalo 0.0739 sekund.