+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Acond - tepelná čerpadla

Klíčová slova: tepelná čerpadla

E-mail: info@acond.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Firma Acond dodává špičková tepelná čerpadla, která patří ke třem nejprodávanějším modelům vzduch - voda v České republice. Jednotlivé komponenty jsou vybrány ze špičkové světové produkce. Výzkum, vývoj a výroba tepelných čerpadel Acond provádějí odborníci v České Republice. Ovládání, návody k používání, servisní manuály a veškerá technická dokumentace jsou v českém jazyce.

Web: www.tepelna-cerpadla-acond.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Tepelná čerpadla nabízí ekologické a úsporné vytápění. Systém země voda je vhodný k vytápění rodinných domů ve variantě s vrtem nebo zemním kolektorem. Tepelné čerpadlo umožňuje vytápění domů, bazénů, ohřev teplé vody ale také účinnou klimatizaci.

Tepelná čerpadla, typy

tepelná čerpadla – Tepelné čerpadlo může fungovat jako centrální zdroj tepla pro celou domácnost. Tepelné čerpadlo vzduch voda lze bez problémů nahradit za starý kotel. Úsporné vytápění znamená šetření financí.

Tepelná čerpadla

vytápění, rodinné domy, tepelná čerpadla – Pokud si pořizujete nový topný systém uvažujte o tepelném čerpadla, které je schopno do budoucna šetřit značné finance na topení.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.