+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Acond - tepelná čerpadla

Klíčová slova: tepelná čerpadla

E-mail: info@acond.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Firma Acond dodává špičková tepelná čerpadla, která patří ke třem nejprodávanějším modelům vzduch - voda v České republice. Jednotlivé komponenty jsou vybrány ze špičkové světové produkce. Výzkum, vývoj a výroba tepelných čerpadel Acond provádějí odborníci v České Republice. Ovládání, návody k používání, servisní manuály a veškerá technická dokumentace jsou v českém jazyce.

Web: www.tepelna-cerpadla-acond.cz

Další související informace

KLIMAPLUS - Klimatizace

klimatizace tepelna cerpadla vzduchotechnika – Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace. Dodáváme značkovou klimatizační techniku TOSHIBA, HITACHI, LG a další. Bezplatně provádíme odborné zaměření na místě včetně návrhu řešení.

Tepelná čerpadla vzduch-v

tepelná čerpadla vzduch voda, tepelné čerpadlo vzd – Tepelná čerpadla vzduch-voda představují jednoduché ekonomické a ekologické řešení. Tepelné čerpadlo vzduch-voda Vám může ušetřit nemalé finanční prostředky na vytápění. Tepelná čerpadla vzduch-voda čerpají tepelnou energii ze vzduchu.

Tepelná čerpadla Vlasák -

Tepelná čerpadla Pardubice, Tepelná čerpadla Hrad – Naše společnost tepelná čerpadla Vlasák Pardubice dodává tepelná čerpadla vzduch voda, zřizuje podlahové vytápění a provádí zemní práce, především cestou pronájmu rypadla JCB 3CX. Tepelná čerpadla Pardubice, to je firma Vlasák.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.