+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ADP CZ - tepelná čerpadla

Klíčová slova: tepelné čerpadlo, soláry, solární panely, alterna

E-mail: info@adp.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: ADP CZ dodává ověřené alternativní zdroje energie u kterých měříme efektivitu a výkon - tepelná čerpadla, soláry. Tepelná čerpadla Mitsubishi, Viessmann, IVT. Solární systémy Regulus a Viessmann. Dodáváme komplexní řešení včetně inteligetního domu Kobra.

Web: www.tepelna-cerpadla-solary.cz

Další související informace

VT domy

Hrubé stavby rodinných domů do milionu – Stavíme cihlové energeticky úsporné rodinné domy na klíč, patrové domy, bungalovy, hrubé stavby z kvalitních materiálů. Nabízíme typové projekty Euroline a Prowi vč. úprav projektantem. Stavební povolení, inženýrské činnosti, financování, kolaudace.

Revize plynových kotlů

revize plynových kotlů, revize plynu, revize – Revize plynových kotlů, údržba a záruční, pozáruční opravy, opravy a servis regulátorů tlaku plynu. Montáž rozvodu plynovody, a topení, provádění revizí, kontrol a zkoušek plynových zařízení. Revize plynu a plynových přípojek, zajištění výměny a opravy plynových kotlů, opravy plynových sporáků a plynových ohřívačů vody.

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla,vytápění domu,tepelné čerpadlo, – Tepelné čerpadlo je systém zajišťující vytápění budov. Jeho nespornou výhodou je úspora nákladů za vytápění a i přes pořizovací cenu rychlá návratnost investice.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.