+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ADP CZ - tepelná čerpadla

Klíčová slova: tepelné čerpadlo, soláry, solární panely, alterna

E-mail: info@adp.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: ADP CZ dodává ověřené alternativní zdroje energie u kterých měříme efektivitu a výkon - tepelná čerpadla, soláry. Tepelná čerpadla Mitsubishi, Viessmann, IVT. Solární systémy Regulus a Viessmann. Dodáváme komplexní řešení včetně inteligetního domu Kobra.

Web: www.tepelna-cerpadla-solary.cz

Další související informace

Solární kolektory, solárn

Solární kolektory, solární panely, fotovoltaika – Solární kolektory, solární panely a fotovoltaika umožňují přímou přeměnu sluneční energie na energii elektrickou. Jedním ze způsobů jak solární kolektory zakoupit a ještě přitom ušetřit, je dotace na solární kolektory v rámci programu Zelená úsporám. Zde můžete oslovit firmy, které Vám zajistí solární kolektory a jejich instalaci spolu s dotacemi.

Magazín o bývaní, nábytku

bývanie, nábytok, domov, spálna – Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov. Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov.

Solární ohřev vody

solární ohřev vody, fotovoltaika, solární panely – Fotovoltaika se stává v posledních letech velice populární. Díky slunečnímu záření můžeme získat tepelnou energii. Abychom však tuto energii získali, musíme k tomu použít solárních panelů a solárních kolektorů. Tato solární zařízení mají velice vysokou účinnost. Kolem 80 %. Solární zařízení můžeme dělit na pasivní a aktivní systémy.

Načítání trvalo 0.2586 sekund.