+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AK-KOKPIT, Detský hrací k

Klíčová slova: Detský nábytok, hrací kokpit, zábava pre deti

E-mail: joeszimeth@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2010

Popis: Nábytkový doplnok pre deti.Detský hrací kokpit je určený pre hracie konzoly a PC. Obsahuje veľa poličiek a 2x odkladací šuflík. AK-KOKPIT je možné tiež použiť ako písací stôl prípadne ako iný doplnok.

Web: www.ak-kokpit.webnode.sk

Další související informace

blaznivy chlivek

zabava fotky zajimavosti – BLAZNIVY.CHLIVEK.COM je galerií různých zajímavých fotografií, zachycující nějaké zábavné nebo bláznivé úkazy a věci. najdete zde ruzne legracni fotky a obrazky.Cela galerie na blaznivem chlivku je stale ve vystavbe, avsak jiz ted zde muzete najit spoustu zajimavosti, blaznive fotky a ruzne legracni obrazky. Hlavnim heslem je tedy ZABAVA!

Detské šmyklavky

šmyklavky, šmyklavky pre deti – Detské šmyklavky sú skvelou hrackou na jar alebo leto, s ktorou sa deti môžu hrat doma alebo na záhrade. Vyberte si šmyklavky pre deti s našej ponuky.Vyberte si z ponuky nášho eshopu Mackoviahracky.sk hračku pre vaše deti.

Doprovodné programy, fi

doprovodný program, zábava pro děti , svatby, nar – Zabýváme se zábavou na narozeninách, svatbách, firemních akcích, plesech, karnevalech, dětských dnech. Silvestr, halloween, Velikonoce, Vánoce a jiné společenské akce a večírky. Divadlo, karikatury, bublinky, balonky.

Načítání trvalo 3.2101 sekund.