+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AK-KOKPIT, Detský hrací k

Klíčová slova: Detský nábytok, hrací kokpit, zábava pre deti

E-mail: joeszimeth@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2010

Popis: Nábytkový doplnok pre deti.Detský hrací kokpit je určený pre hracie konzoly a PC. Obsahuje veľa poličiek a 2x odkladací šuflík. AK-KOKPIT je možné tiež použiť ako písací stôl prípadne ako iný doplnok.

Web: www.ak-kokpit.webnode.sk

Další související informace

Hadráček.cz

secondhand, levné dětské zboží, oblečení pro děti – Internetový obchod s oblečením hlavně pro děti, ale občas i pro dospělé. Secondhand, outlet i komisní prodej. Snažíme se nabízet zboží ve velmi dobré kvalitě za rozumnou cenu pro každého. Navštivte nás ještě dnes.

Dětský bazar

dětský bazar, kočárky, postýlky, autosedačky – V našem dětském bazaru naleznete spoustu dětských potřeb nejen pro nejmenší. Registrace na stránkách detsky-bazar.sk je zdarma.Dětský bazar, který umožní přidání inzerátu zdarma. V našem dětském bazaru naleznete spoustu dětských potřeb nejen pro nejmenší. Registrace na stránkách detsky-bazar.sk je zdarma.

Dětský domov a školní jíd

dětský domov, školní jídelna, opuštěné děti, výcho – Dětský domov nabízí útočiště opuštěným dětem a sirotkům. Zároveň jim zajišťuje výchovu a vzdělání a pomáhá jim začlenit se mezi děti z klasických rodin.Dětský domov Jeseník poskytuje zázemí dětem od 3 do 18 let, které zůstaly bez rodičů. Snažíme se vybudovat rodinné prostředí, a pomáháme jim tak prožít veselejší dětství. Vydejte se na prohlídku našeho dětského domova a fotogalerie.

Načítání trvalo 0.0872 sekund.