+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akce-koupelny.cz

Klíčová slova: akce koupelny,koupelny,vodovodní baterie,sprchy

E-mail: info@akce-koupelny.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2010

Popis: Nabízíme speciální cenové akce na vybavení koupelny. Vodovodní baterie, sprchy a příslušenství, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení, podsvícená zrcadla, galerky, sanitární keramiku-umyvadla, WC, bidety, bidetové sedátka, skleněná umyvadla, kamenná umyvadla, otopná tělesa, akrylátové vany, sprchové vaničky z litého mramoru, hydromasážní systémy, sprchové zástěny, sprchové boxy, masážní bazénky, infrasauny, sauny, ventilátory, vodotěsná televize.

Web: www.akce-koupelny.cz

Další související informace

Parník - vše o parníkách

Plavby po Vltavě, akce na parníku, večere na parní – Vše o lodní dopravě parníkem nejen v Praze, ale i v Mělníku nebo na Slapech. Plavby po Vltavě, firemní akce a večírky na parníku, večere na parníku a mnoho dalších.

Matrace a postele

matrace i postele, matrace akce, akce matrace. – Je naší prioritou váš spokojený a zdravý spánek. Nabízíme široký sortiment jako jsou levné matrace a postele, zdravotní matrace, partnerské matrace a postele. Lamelové rošty, jsou nedílnou součástí vaší postele a v ní uložené matrace, přehozy patchwork.

Farmářské slavnosti

farmářské slavnosti, farmy, akce pro děti – Farmářské slavnosti jsou projektem založeným na poznávání života na venkově, který zahrnuje sérii celodenních akcí pro rodiny s dětmi na vybraných farmách ČR. Pořádá je Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Asociací soukromého zemědělství ČR. Rodinám s dětmi přibližují pravý život na venkově a poctivou práci českých zemědělců. Děti na akcích formou hry poznávají tradiční zemědělství, vztah k půdě a z rodinných farem si odnášejí skvělý zážitek. Farmářské slavnosti jsou atraktivním způsobem trávení volného času rodin o víkendu. Připojte se, vstup na akce je pro vás vždy zdarma.

Načítání trvalo 0.0701 sekund.