+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akumulační nádrž

Klíčová slova: akumulační nádrže, prodej, izolace, nerez

E-mail: info@akumulacni-nadrz.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2009

Popis: Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník akumulační nádrže je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1 palců. Prodej neobyčejně levných těsnění, izolací pro akumulační nádoby.

Web: akumulacni-nadrz.cz

Další související informace

Realitní kancelář Brno

reality, dům, byt, prodej, nemovitosti, Brno – Realitní kancelář Brno - Sdružení reality Tomková Vám nabízí prodej a pronájem nemovitostí v Brně a okolí. Zajišťujeme právní servis, znalecké posudky pro FÚ a hypotéky až do sta procent. Realitní kancelář řeší i exekuce a zástavy nemovitostí.

Sauny, prodej saun

sauny, atypické, domácí, veřejné, prodej, výroba – Sauny Hejdánek, aauny, prodej saun, výroba saun, veřejné sauny, domácí sauny, interiérové sauny, atypické sauny, vestavěné sauny, infrasauny, sauny do obezděného prostoru. Sauny Hejdánek nejen vyrábí a prodává sauny po celé ČR, ale provádí konzultace před realizací sauny. Sauny jsou především relaxačním prostředkem, ať již jako domácí sauny, nebo veřejné sauny. Dnes se převážně firma specializuje na konzultace a realizaci atypických saun. Atypické sauny mají výhodu v tom, že řešení sauny může být provedeno skutečně i v netradičních prostorech, kde může být atypická sauna umístěna. Sauny do atypických prostorů jsou sice náročnější, ale provedení sauny je v mnoha případech nejen velmi zajímavé, ale atypické sauny především umožní využít prostory, které skutečně poslouží k relaxačnímu prožitku ze saunování. Sauny mají nejen blahodárný význam na zdraví člověka, ale sauny také uvolní psychické napětí. Kdo jednou vyzkoušel zážitek sauny, tak ví, že sauny jsou skutečným odpočinkem pro tělo a ducha.

Načítání trvalo 0.1147 sekund.