+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akumulační nádrž

Klíčová slova: akumulační nádrže, prodej, izolace, nerez

E-mail: info@akumulacni-nadrz.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2009

Popis: Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník akumulační nádrže je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1 palců. Prodej neobyčejně levných těsnění, izolací pro akumulační nádoby.

Web: akumulacni-nadrz.cz

Další související informace

FRENreality

dům, byt, zahrada, chata, koupě, prodej, pronájem – Realitní kancelář působící v okrese Nový Jičín ( Frenštát p.R – Kopřivnice ) s 5-letou zkušeností na trhu s nemovitostmi Vám nabídne zprostředkování NÁKUPU, PRODEJE a PRONÁJMU nemovitostí. Nabízíme moderní a seriozní přístup nabízených služeb. Široký výběr v nabídce realit včetně 3D virtuální prohlídky.

Vysoušení zdiva DryPol

sanace, izolace, vysoušení – Vysoušení zdiva bez bourání, stavebních zásahů, špíny a chemie, českým bezkontaktním přístrojem DryPol. Vysuší dům i sklep do 3 let, na hodnoty ČSN. 30 let záruka na funkčnost systému. Záruka na vrácení peněz 3 roky.

Hobra Pavatex - tepelná izolace

hobra, izolace, pavatex, tepelná izolace, dřevovlá – Hobra desky Pavatex lze použít jako tepelnou a zvukovou izolaci do podlah, stropů, na stěny i střechy. Různé tvrdosti a tloušťky desek umožňují všestranné použití jak při venkovní izolaci, tak v interiéru.

Načítání trvalo 0.2602 sekund.