+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akumulační nádrže

Klíčová slova: akumulační nádrže, izolace, nerez, topení

E-mail: info@linszter.com

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2009

Popis: Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro topení a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1. Prodej neobyčejně levného tesnění, izolace pro akumulační nádrže.

Web: akumulacne-nadrze.eu

Další související informace

radiátory do koupelny

žebřík do koupelny, topení,radiátor,sušák,vysoušeč – Vyrábíme elektrické koupelnové radiátory, designová otopná tělesa, sušáky ručníků, vysoušeče obuvi a regulátory teploty. Radiátory a otopná tělesa BITHERM je možné navrhnout a umístit do libovolného interiéru domu či bytu, kde se tvarově, barevně a funkčně sladí s interiérovou skladbou stavebních i zařizovacích prvků.

Úspory pro domácnost i st

spoření, izolace, technologie, zelená úsporám, ele – Uspory.ProBytaDum.cz Vám poradí, jak uspořit své peníze v domácnosti (elektřina, voda, topení, jiné úspory) nebo ve stavbě (izolace, technologie, zelená úsporám). Pochlubte se s Vašimi zkušenostmi nebo jen diskutujte.

za3dny.com - dům, byt zah

žárovky,auto, klimatizace, topení – Široký sortiment kolem bydlení a volného času. Více než 45000 produktů k dodání do 3-5 pracovních dnů. Cyklodoplňky, zahrada, zabezpečovací technika, TV, video, audio, nářadí, nástroje, draci, elektrosoučástky

Načítání trvalo 0.0748 sekund.