+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akumulační nádrže

Klíčová slova: akumulační nádrže, izolace, nerez, topení

E-mail: info@linszter.com

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2009

Popis: Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro topení a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1. Prodej neobyčejně levného tesnění, izolace pro akumulační nádrže.

Web: akumulacne-nadrze.eu

Další související informace

Deskové Radiátory - moder

deskové radiátory, topení, vytápění – Deskové radiátory jsou moderním typem vytápění. Jsou šetrnější k nákladům na provoz a esteticky dotváření interiér bytu nebo domu. Na výběr je mnoho rozměrů, barev i povrchových úprav. Deskové radiátory jsou moderním typem vytápění. Jsou šetrnější k nákladům na provoz a esteticky dotváření interiér bytu nebo domu. Na výběr je mnoho rozměrů, barev i povrchových úprav.

PANTUMA s.r.o.

WELLNESS, KOUPELNA, SANITA, TOPENÍ – WELLNESS, KOUPELNA, SANITA, TOPENÍ. Autorizovaný distributor značek EAGO, SSWW, SANOTECHNIK, FLORIDA BEACH, CRW, ADMIRAL AQUA, HARVIA, VARIOTHERM, TWL. Prodej a montáž vybavení koupelen, parní boxy, hydromasážní vany,infra sauny, finská sauna, venkovní vířivky. Topenářské práce: instalace a prodej podlahového topení VARIOTHERM, solární ořev vody heat pipe TWL, akumulační nádoby, tepelná čerpadla, kotle (všech značek) .

za3dny.com - dům, byt zah

žárovky,auto, klimatizace, topení – Široký sortiment kolem bydlení a volného času. Více než 45000 produktů k dodání do 3-5 pracovních dnů. Cyklodoplňky, zahrada, zabezpečovací technika, TV, video, audio, nářadí, nástroje, draci, elektrosoučástky

Načítání trvalo 0.0839 sekund.