+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akumulační nádrže

Klíčová slova: akumulační nádrže, izolace, nerez, topení

E-mail: info@linszter.com

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2009

Popis: Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro topení a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1. Prodej neobyčejně levného tesnění, izolace pro akumulační nádrže.

Web: akumulacne-nadrze.eu

Další související informace

Zarizenidomu.cz

Wellness, koupelna, sanita, topení – Nákupní portál vybavení pro domácnosti. Nabízíme osvědčené produkty, jenž Vám zpříjemní a usnadní život - specializace na wellness - koupelna -sanita - topení.Prodej hydromasážních van, finských saun, parních boxů..

Teplovodní podlahové vytápění

podlahové topení, topení, teplovodní topení – Nabízíme návrh a instalaci teplovodního podlahového topení Topheating s dodávkou i plynových či elektrických kotlů pro efektivní vytápění domu. Jsme specialisté na podlahové topení pro novostavby. Samozřejmostí je dodávka lité anhydritové podlahy ihned po montáží podlahového vytápění Topheating.

Designové radiátory

Radiátory, design, topení, trubkové radiátory, top – Výroba a prodej designových otopných těles a elektrických radiátorů BITHERM, trubkových koupelnových radiátorů v teplovodním i elektrickém provedení, elektrické sušáky ručníků, vysoušeče obuvi, elektrická topná tělesa s regulací vytápění a sušení. Konstrukce designových radiátorů BITHERM vychází z originálního skladebného a variabilního systému BITHERM Logic, který umožňuje nabídnout zákazníkům otopná tělesa a elektrické radiátory v široké škále dekorů, výkonů, tvarů, rozměrů a barev. Tvarová flexibilita nabízí možnost radiátory tvarovat do oblouku nebo je lze instalovat do prostoru k oddělování funkčních částí interiéru. Doplňkem radiátorů BITHERM jsou háčky nebo madla, která rozšiřují funkční využití radiátoru. Dále se radiátory vyznačují malým objemem vody, nezbytným pro efektivní a dynamickou regulaci vytápění, zejména v nízkoenergetických a pasivních domech.

Načítání trvalo 0.0880 sekund.