+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akumulační nádrže

Klíčová slova: akumulační nádrže, izolace, nerez, topení

E-mail: info@linszter.com

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2009

Popis: Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro topení a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1. Prodej neobyčejně levného tesnění, izolace pro akumulační nádrže.

Web: akumulacne-nadrze.eu

Další související informace

Židle a stoly

stoly, židle, stůl, židle, bytové doplňky, nerez, – Prodáváme italské stoly a židle designové i klasické a nerezové bytové doplňky, online shop. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku italských designových stolů a židlí. Dopřejte si kvalitní italský nábytek.

Topení a vytápění

radiátory, vytápění, topení – Zadejte poptávku a porovnejte nabídky topenářských firem. Server měsíčně zpracuje kolem 1500 poptávek z různých stavebních oborů, registrovány jsou stovky firem z celé ČR. Vyberte si pro Vás tu nejlepší nabídku!

Teplovodní podlahové vytápění

podlahové topení, topení, teplovodní topení – Nabízíme návrh a instalaci teplovodního podlahového topení Topheating s dodávkou i plynových či elektrických kotlů pro efektivní vytápění domu. Jsme specialisté na podlahové topení pro novostavby. Samozřejmostí je dodávka lité anhydritové podlahy ihned po montáží podlahového vytápění Topheating.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.