+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alumistr s.r.o.

Klíčová slova: Lodžie, Balkóny, Altány

E-mail: laothai@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2012

Popis: Vyrábíme hliníkové systémy pro zasklení balkónů a lodžií, zimní zahrady, altány a přístřešky. Systémy AluPlus, AluVista, AluVerso, AluCombi a AluTerm jsou vhodné také pro interiérové dělící příčky a prosklené stěny.

Web: www.alumistr.cz/

Další související informace

Prodej materiálů pro obkl

detalon, obklady, dlažby, balkony, terasy, interié – Detalon.cz, s.r.o. - specialista na konstrukce a systémy pro dlažby a obklady. Nabízíme prvotřídní systémová řešení pro všechny typy občanských i průmyslových staveb, řešení pro rodinné a bytové domy či průmyslové objekty.

Pradlo - spodni-pradlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky – Značkové spodní prádlo, podprsenky a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského oblečení. Jaké oblečení, prádlo a plavky jsou právě v módě. Jak vybrat správnou velikost a značku.

Atypické konstrukce a zábradlí

zábradlí, balkon, lodžie, hliníkové zábradlí, repa – Firma AKŠ vyrábí, dodává a montuje lodžiová zábradlí z hliníku, schodišťová zábradlí, zastřešení vchodů, světlíky a jakékoliv atypické hliníkové konstrukce. Dále se zabývá sanací panelové výstavby. Atypické konstrukce a zábradlí z hliníku

Načítání trvalo 2.2119 sekund.