+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AMICA - domácí přístroje

Klíčová slova: automatická pračka, celoelektrický sporák,

E-mail: p.morawiak@sunrisesystem.pl

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2010

Popis: Domácí spotřebiče jsou našimi každodenními společníky. S nimi jsou vaření, úklid i všechny ostatní činnosti mnohem jednodušší, rychlejší a příjemnější. Kombinovaná chladnička, mikrovlnná trouba vestavná, mraznička, myčka nádobí vestavná, napařovací žehlička, plynová deska, rychlovazná konvice, vestavná trouba jsou inteligentní a moderni spotřebiče v oblasti bílé techniky.

Web: www.amica-spotrebice.cz

Další související informace

AP Servis, s.r.o.

Whirlpool, servis, pračka, myčka, sušička, – Cílem společnosti je poskytovat kvalitní služby a poradenství zákazníkům a obchodním partnerům s produkty zn. Whirlpool. Jsme oficiálním gestorem záručních a pozáručních oprav zboží této značky. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej, prodej náhradních dílů a příslušenství k domácím spotřebičům, záruční a pozáruční servis. Nabízíme kompletní sortiment bílé techniky zn. Whirlpool.

Záclony

Záclony - prodej Záclony - prodej – Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej Záclony - prodej

Babypoint

autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky, – Získejte aktuální přehled o dětském sortimentu značek Babypoint a X-lander: autosedačky všech váhových kategorií, jídelní židličky, cestovní postýlky, golfové hole, sportovní kočárky, kombinované kočárky, ohrádky, lehátka, deky, doplňky ke kočárkům.

Načítání trvalo 2.7205 sekund.