+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AMICA - domácí přístroje

Klíčová slova: automatická pračka, celoelektrický sporák,

E-mail: p.morawiak@sunrisesystem.pl

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2010

Popis: Domácí spotřebiče jsou našimi každodenními společníky. S nimi jsou vaření, úklid i všechny ostatní činnosti mnohem jednodušší, rychlejší a příjemnější. Kombinovaná chladnička, mikrovlnná trouba vestavná, mraznička, myčka nádobí vestavná, napařovací žehlička, plynová deska, rychlovazná konvice, vestavná trouba jsou inteligentní a moderni spotřebiče v oblasti bílé techniky.

Web: www.amica-spotrebice.cz

Další související informace

A je tu nové ELEKTROPETR

Pračka, sporák, televize, DVD, počítače, splátky, – Totální výprodej skladu!!! Pračky, sporáky, lednice, televize, DVD, digitální foťáky,počítače,satelitní komplety mobily ... Odvoz do 50km zdarma až do bytu!! Prodej na splátky!! Instalace a převedení zdarma!!

AP Servis, s.r.o.

Whirlpool, servis, pračka, myčka, sušička, – Cílem společnosti je poskytovat kvalitní služby a poradenství zákazníkům a obchodním partnerům s produkty zn. Whirlpool. Jsme oficiálním gestorem záručních a pozáručních oprav zboží této značky. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej, prodej náhradních dílů a příslušenství k domácím spotřebičům, záruční a pozáruční servis. Nabízíme kompletní sortiment bílé techniky zn. Whirlpool.

Hypotéka bez registru a bez příjmů

hypotéka, půjčka, americká, nebankovní, – Hrozí Vám exekuce nebo dražba nemovitosti? Domluvte si u nás nezávaznou schůzku a informujte se o možnosti americké hypotéky. Nenahlížíme do registru dlužníků a nepožadujeme prokazování příjmů.

Načítání trvalo 1.0660 sekund.