+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AMOS design

Klíčová slova: svítidla, nábytek, interiéry, design

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2008

Popis: Chtějte vytvořit kompletní návrhy a realizace interiérů, prodej nábytku, svítidel a doplňků. Sortiment tvoří také židle a kancelářský nábytek. Důraz klademe na design, kvalitní materiály a zpracování. Dopřejte si originální interiéry i design!

Web: www.amosdesign.cz/

Další související informace

Svítidla a osvětlení

svítidla, osvětlení, lampy, lustry, světla, – Vyrábíme moderní a tradiční svítidla, osvětlení, světla, lampy a lustry. Naše osvětlení jsou z kvalitních materiálů a mají nadčasový design. Navrhujeme interiérová svítidla, venkovní svítidla a osvětlení pro rodinné domy, byty a hotely.

Home & Decor

keramika,svíčky,lucerny,přehozy, nábytek, Provence – Velkoobchod a maloobchod doplňků a dekorací pro Váš byt, dům i zahradu ve francouzském a skandinávském stylu. Dekorace, hodiny, bytový textil, keramika, svíčky, lucerny, přehozy, smaltové tabule, porcelánové úchytky a francouzská kosmetika z Provence. Dále nabízí francouzský masivní nábytek.

Bytové vybavení

byt, bytové vybavení, bydlení, nábytek, dekorace, – Magazín o bytovém vybavení nabízí celou řadu tipů a triků jak zvolit správný nábytek, vymalovat či jaké dekorace použít. Naleznete zde již více než 100 zajímavých článků. Sledujte náš magazín pravidelně - pořádáme soutěže pro naše čtenáře.

Načítání trvalo 0.2210 sekund.