+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ancer UPS, s.r.o.

Klíčová slova: Solární,panely,fotovoltaika, monokrystal,polykryst

E-mail: ancer@ancer.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2010

Popis: Dodáváme stavební solární elektrárny, fotovoltaické panely, monokrystalické a polykrystalické panely, střídače, měniče. Nejlepší ceny, za nejvyšší kvalitu, to jsou solární panely Phonosolar. Na našich stránkách nabízíme špičkové polykrystalické a monokrystalické panely třídy "A" firmy Phonosolar.

Web: solarni-systemy.ancer.cz

Další související informace

Solární systémy

fotovoltaika, sluneční energie, solární panely – Dodáváme solární panely, solární systémy, fotovoltaické elektrárny na klíč. Provádíme návrh a montáž technologie Solartec, Fronius, Kyocera pro rodinné domy i firmy. Fotovoltaika (elektřina ze Slunce) u nás, vše vyřídíme za Vás. Vyřizujeme i dotace.

StínTech

žaluzie,rolety,japonské stěny,plissé,fólie,panely – Dodávka a montáž stínící techniky značky Luxaflex. Nabízíme venkovní i vnitřní, potisk žaluzií, rolety římské, roletky, plissé, japonské stěny, markýzy, mléčné folie, solární folie, folie na skla, autofolie, shrnovací dveře, posuvné panely, zimní zahrady

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Načítání trvalo 0.0758 sekund.