+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anima stylový nábytek

Klíčová slova: holandský nábytek,barokní,kožené sedací soupravy

E-mail: info@animanabytek.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2010

Popis: KVALITA-ORIGINALITA-NADČASOVOST. Stylový holandský a barokní nábytek na ploše 1000m2. Kožené sedací soupravy a široký sortiment dřevěného nábytku. U nás najdete originální kusy, ne seriový nábytek. Zajistíme profesionální čalounění či návrh interiéru.

Web: www.animanabytek.cz

Další související informace

centrální vysavače

centrální vysavače – Centrální vysavače s motorem Siemens nejen pro komerční a průmyslové využití, ale i pro rodinné domy a byty.Centrální vysavače a jejich rozvody projektujeme, montujeme a prodáváme v celé České republice a na Slovensku.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Načítání trvalo 0.0569 sekund.