+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antény servis Praha

Klíčová slova: alarmy,kamery,cctv,instalace satelitu,oprava antén

E-mail: anteny@satom.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2010

Popis: Instalujeme, seřizujeme, opravujeme. Kompletní digitální rozvody, servis a instalace na klíč. Pozemní digitální vysílání, satelitní vysílání CZ-link, GITAL. Hlídání pomocí kamerového systému, zabezpečení objektů alarmy. Set to box, Skylink, Digi-TV.

Web: www.satelity-anteny-praha.cz

Další související informace

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

instalace bezpečnostních

alarm,alarmy,zabezpečovací,zařízení,bezpečnost – Nosným prvkem naší činnosti je projektování a následná realizace systémů zabezpečení ať už budov nebo venkovních prostranství.Nabízíme montáž drátových i bezdrátových alarmů pro rodinné domy i firmy ve všech kategoriích důležitosti s možností integrace kamerového nebo přístupového systému. Nabízíme kompletní servis včetně zajištění bezplatného napojení na PCO a pravidelné revize a kontroly systému pro potřeby pojišťoven.

Načítání trvalo 0.0809 sekund.