+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aquapost Kolařík Ondřej

Klíčová slova: Automatické závlahové systémy, realizace zahrad

E-mail: info@aquapost.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2009

Popis: Automatické závlahové systémy na míru po celé ČR pro zahrady, sportovní plochy, golfové hřiště a jiné. Nabízíme: Projekci a realizaci zavlažovacích systémů na klíč, kompletní technickou podporu při projekci i realizaci, otevřenou a aktivní spolupráci při vytváření díla, trvalý servis dle ústního, či písemného ujednání a mnohem více!

Web: www.aquapost.cz

Další související informace

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Revize plynových kotlů

revize plynových kotlů, revize plynu, revize – Revize plynových kotlů, údržba a záruční, pozáruční opravy, opravy a servis regulátorů tlaku plynu. Montáž rozvodu plynovody, a topení, provádění revizí, kontrol a zkoušek plynových zařízení. Revize plynu a plynových přípojek, zajištění výměny a opravy plynových kotlů, opravy plynových sporáků a plynových ohřívačů vody.

závlahové systémy

Automatické závlahové systémy,závlaha trávníku – Nedostatek času trápí každého z nás, proto je potřeba si práci zjednodušit a zefektivnit. Jedním takovým pomocníkem jsou automatické zavlažovací systémy. Závlahové systémy jsou důmyslné sestavy, které se dokážou plně postarat o zalévání vaší zahrady, či jiné zelené plochy. Své využití najdou nejen na zahradách rodinných domů, veřejné zeleni, ale i v parcích, na fotbalových hřištích, tenisových kurtech atd.

Načítání trvalo 0.0556 sekund.