+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AR DEKOR, skříně, vestavěné skříně, dětský nábytek

Klíčová slova: Vestavěné skříně, skříně, vestavné skříně, dětský

E-mail: info@ar-dekor.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2009

Popis: Dodáváme vestavné skříně na míru a nábytek na míru. Zajišťujeme návrhy i montáž. Nabízíme vestavné skříně pro obývací prostory, kuchyně, dětské pokoje, ložnice. Dětský nábytek, věšákové a obývací stěny, psací stoly, noční stolky, postele, šatny.

Web: www.vestavene-skrine-ardekor.cz

Další související informace

Vestavné skříně Woodface

skříň, skříně na míru, skříňe, skříň na míru, vest – Vestavěné skříně a šatny na míru, vestavné skříně, hliníkový šatní systém, dělící příčky, posuvné dveře. Široký výběr rámů, doplňků a materiálů: děrováné, lamino, dýha, žaluzie, bambus, barevná skla, zrcadla, lacobel, connex. Působnost celá ČR.

Vestavěné skříně na míru

vestavěné skříně, skříně na míru – Vestavěné skříně Vám vyrobíme přesně dle Vašich požadavků, včetně systému otevírání dveří. Za pomoci našich profesionálních interiérových návrhářů, kteří Vám ve spolupráci s techniky navrhnou to nejlepší a nejefektivnější řešení vestavěné skříně. Ať už se bude jednat o zvolený prostor, použité materiály, či celé technické řešení montáže a umístění vestavěné skříně. Více informací naleznete na stránkách www.vestavene-skrine-radys.cz

Načítání trvalo 0.0579 sekund.