+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Archipelag - projekty RD

Klíčová slova: projekty RD,rodinné domy,typové projekty

E-mail: info@archipelag.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2009

Popis: Typové projekty rodinných domů. Nabídka obsahuje rodinné domy pro nenáročné, tradiční i pro individualisty. Každý rok nový katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT. Objevte nové trendy s projekty rodinných domů Archipelag. Působnost po celé ČR.

Web: www.archipelag.cz

Další související informace

Rodinné domy, stavba

rodinné domy – Stavba rodinných domů, zkušenosti s rekonstrukcí a zateplením, moderní technologie používané ke stavbě pasivních a nízkoenergetických domů. Rodinné domy, stavba, bydlení, rekonstrukce domů. Pasivní domy a kritéria pro jejich stavbu.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Revize plynových kotlů

revize plynových kotlů, revize plynu, revize – Revize plynových kotlů, údržba a záruční, pozáruční opravy, opravy a servis regulátorů tlaku plynu. Montáž rozvodu plynovody, a topení, provádění revizí, kontrol a zkoušek plynových zařízení. Revize plynu a plynových přípojek, zajištění výměny a opravy plynových kotlů, opravy plynových sporáků a plynových ohřívačů vody.

Načítání trvalo 0.2769 sekund.