+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Architekti - Projektanti

Klíčová slova: RD, rekonstrukce, pasivní domy, moderní domy

E-mail: web@architekti-projektanti.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2011

Popis: Architektonický ateliér zabývající se návrhy a projekty rodinných a bytových domů. Nabízíme služby architekta, projektanta, designéra. Vše od skici přes architektonickou studii až k realizačnímu projektu a autorskému dozoru. Zaměřujeme se především nízkoenergetické a pasivní domy, zděné i dřevostavby. Projekty rodinných domů s přímou spoluprací s architektem. Klademe důraz na moderní funkční bydlení s dostatkem prostoru. Vyřídíme za Vás dotace i stavební povolení. K studii rodinného domu provádíme 3D vizualizace s osazením domu do fotografie parcely.

Web: www.architekti-projektanti.cz

Další související informace

Obývací pokoje

obývací pokoj, obývací pokoje, rekonstrukce – Provádíte rekonstrukci, nebo zařizujete nový obývací pokoj? Nechcete nechat nic náhodě a chcete načerpat inspiraci z již hotových řešení? Nechte se inspirovat u nás spoustou nápadů s tématickými fotografiemi pro obývací pokoje a pusťte se do toho.

Magazín o bývaní, nábytku

bývanie, nábytok, domov, spálna – Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov. Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov.

Dodávka plynu

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – V uplynulých letech začali lidé měnit své dodavatele plynu, snaží se tak uspořit co nejvíce peněz na položce, u které to není nemožné. Ročně se změna dodavatele plynu eviduje u několika desítek tisíc domácností.

Načítání trvalo 0.0838 sekund.