+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Area home bytové doplňky

Klíčová slova: Koberce, plovoucí podlahy, bytový textil

E-mail: areahome_registrace@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2009

Popis: Prodáváme kusové koberce značek Esprit, Voivo, Egger, Stofffabrik, Wissenbach, Bakero a Ligne Pure, plovoucí podlahy Quickstep, bytový textil a doplňky, koberce a tapety pro děti, vliesové tapety, žaluzie a rolety, poskytujeme službu bytového designera a stylisty.

Web: www.areahome.cz/

Další související informace

OK-podlahy

podlahy, terasy, PVC, plovoucí podlahy, laminátové – Podlahářská firma sídlící v Brně a Podbořanech s dlouholetou zkušeností v oboru zabývající se kompletními podlahářskými pracemi. Navstivte nas a vyberte si co sa vam hodi - sme tu pre to aby sme vam pomohli

Stavební řemesla

plovoucí podlahy, koberce, štuky, sádrokarton – Stavební řemesla - zednické, instalatérské, podlahářské práce. V nabídce naleznete také plovoucí podlahy, koberce, štuky, sádrokarton, krovy, vinyl, pvc, obklady a další sortiment pro Vaše lepší bydlení.

Parkety, podlahy Praha

parkety, plovoucí podlahy, praha, renovace parket – Naše firma Vám nabízí dodávky a montáže klasických dřevěných parket, vlysů, dodávky a montáže plovoucích dřěvěných a laminátových podlah, kompletní repase podlah, opravy a nové konstrukce podkladů, tropické dřeviny, venkovní terasy a WPC, vynilové podlahy.

Načítání trvalo 2.6970 sekund.