+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Arktis - tepelná čerpadla

Klíčová slova: tepelná čerpadla

E-mail: arktis@arktis-servis.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2011

Popis: Firma Arktis Servis již od roku 1990 dodává na trh tepelná čerpadla, klimatizační jednotky a průmyslové chlazení. V současnosti prodáváme především tepelná čerpadla známé značky Fujitsu. Kromě tepelných čerpadel prodáváme i klimatizace.

Web: www.arktis-tepelna-cerpadla.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla Remko

tepelná čerpadla, invertorová tepelná čerpadla – Tepelná čerpadla Remko. Dovoz a prodej invertorových tepelných čerpadel. Oficiální dovozce a distributor německého výrobce Remko. Tepelná čerpadla, invertorová tepelná čerpadla, invertory, ivt čerpadla, čerpadla vzduch vzduch.

Acond - tepelná čerpadla

tepelná čerpadla – Firma Acond dodává špičková tepelná čerpadla, která patří ke třem nejprodávanějším modelům vzduch - voda v České republice. Jednotlivé komponenty jsou vybrány ze špičkové světové produkce. Výzkum, vývoj a výroba tepelných čerpadel Acond provádějí odborníci v České Republice. Ovládání, návody k používání, servisní manuály a veškerá technická dokumentace jsou v českém jazyce.

Vodní zdroje-vrtné práce s.r.o., ul.Čsa, Chrudim

vrtané studny,vrty, tepelná čerpadla – Vyhledání zdrojů podzemní vody, vrtání studní, vrtání vrtů pro tepelná čerpadla, poradenství v oboru studní a vrtů. Poskytujeme ucelené a kvalitní práce. Vyhledání zdrojů podzemní vody, vrtání studní, vrtání vrtů pro tepelná čerpadla, poradenství v oboru studní a vrtů. Poskytujeme ucelené a kvalitní práce.

Načítání trvalo 1.5936 sekund.