+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Asting pasivní domy

Klíčová slova: pasivní domy na klíč, nízkoenergetické domy na klíč

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2008

Popis: Naše společnost si Vám dovoluje nabídnout realizaci staveb na klíč i výstavbu dle individuálních projektů se specializací na nízkoenergetické a pasivní domy na klíč. Naše stavební firma pro Vás provede jak výstavbu hrubé stavby pasivního domu, tak výstavbu pasivního domu na klíč. Cenovou nabídku na váš pasivní dům zpracujeme dle projektové dokumentace zdarma.

Web: www.asting.cz

Další související informace

Z + H stavby na klíčs.r.o

domy na klíč, dřevodomky, bydlení – Z + H stavby na klíč s.r.o. se zabývá výstavbou rodinných domů na klíč. Realizace stavby je možná jak na základě Vaší vlastní dokumentace, tak ve spolupráci s našimi již osvědčenými odborníky. Je to Vaše cesta k novému bydlení.

TermoDomy

Nízkoenergetické a pasivní stavby na klíč – Stavíme nízkoenergetické a pasivní zděné domy - TermoDomy na klíč ze zdících termoizolačních bloků TermoBlok. Stavby se vyznačují nízkými náklady a velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Výroba a prodej prodej zdících termoizolačních tvárnic TermoBlok. Projektování a financování staveb.

Prodáváme nízkoenergetické a pasivní a montované domy

nízkoenergetické domy na klíč montované rodinné – Postavíme pro Vás ekonomicky a rychle dům s nízkými provozními náklady - příprava a realizace pasivních a nízkoenergetických domů od finské stavební společnosti Finn domo. Rodinné domy energeticky pasivní a nízkoenergetické na klíč. Stavební firma dodává montované, ekologické, ekonomické a levné stavby, bungalovy a domky. Nabízíme projekty rodinných domů.

Načítání trvalo 0.0730 sekund.