+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AstonCentral

Klíčová slova: bytové doplňky,textil,povlečení, odpadkové koše,

E-mail: info@astoncetral.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2008

Popis: Nabízíme bytové doplňky, bytový textil jako povlečení a polštáře, kuchyňské vybavení a nádobí, zajímavé bezdotykové odpadkové koše. Pro odpočinek a potěšení máme houpací sítě a křesla, ratanový nábytek, šperkovnice a dárkové předměty ze dřeva.

Web: www.astoncentral.cz

Další související informace

Sedací soupravy na zakázk

Sedací soupravy, sedačky, postele, válendy, – Sedací soupravy, pohovky a postele s válendami zhotovujeme dle potřeb zákazníků s různými úpravami na zakázku. Ve výběru máme přes 1000 různých látek včetně moderních vodou omyvatelných s teflonovou a protišpinivou ochranou.

Výtvarné prvky zahrad

Sluneční hodiny, japonské lampy, kamenné lampy, – Návrh a tvorba výtvarných prvků zahrad z přírodního pískovce, kovů a dalších materiálů. Kámen, jako umělecky zpracovaný prvek v zahradě. Například sluneční hodiny, japonské lampy, zahradní plastiky apod.

lavičky, koše

lavičky, parkové lavičky, odpadkové koše, venkovní – Zabýváme se výrobou a prodejem produktů pro městský mobiliář jako jsou parkové lavičky, zahradní lavičky, litinové lavičky, odpadkové koše, venkovní koše, betonové koše, zahradní sedací soupravy, stojany na kola, zahrazovací sloupky, vázy pro mobilní zeleň.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.