+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ATELIER b69

Klíčová slova: Atelier b69 Architekti Návrhy interiérů.

E-mail: jakub.b69@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2010

Popis: Navrhujeme a dodáváme interiéry do bytů, kanceláří, restaurací, sportovních center. Naší specialitou jsou dětské pokoje. Navrhneme atypická řešení pro daný prostor podle nároků uživatele, vybereme hotové nábytkové díly a doplňky. Nabízíme také správné řešení osvětlení a dodávku vhodných osvětlovacích těles za výhodné ceny.

Web: www.b69.cz

Další související informace

Profesionání fotograf

fotograf, modeling, reklama, ateliér – Profesionální fotografické služby, reklamní fotografie, reportáž, fotomodeling, book, atelier, praha, studio,grafika, reklama, prezentace, fototest, kalendář, svatby, dokument, divadlo, katalogy, architekturu. Registrace v modelingové agentuře.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Fotoateliér

Fotoateliér, foto, atelier – Nabízíme pronájem fotografického ateliéru vybaveného špičkovou zábleskovou technikou značky Elinchrom.Pronájem je určen jak profesionálním fotografům, tak amatérům a fotografickým nadšencům. Ateliér je vhodný pro jednorázová focení i dlouhodobý pronájem, dále pro workshopy a přednášky.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.